OnePlus przedstawia ekskluzywną edycję OnePlus 12R Genshin Impact we współpracy z HoYoverse

OnePlus przedstawia OnePlus 12R Genshin Impact Edition: rewolucyjny smartfon do gier

Wciągające efekty wizualne i niezrównana grafika

Technologia HyperRendering silnika Trinity jest sercem OnePlus 12R Genshin Impact Edition. Technologia ta zapewnia realistyczne efekty świetlne poprzez optymalizację karty graficznej i wyświetlacza, tworząc realistyczną grafikę HDR. Dodatkowo urządzenie wyposażono w wyświetlacz ProXDR 1,5K z technologią LTPO 4.0 i zmienną częstotliwością odświeżania aż do 120 Hz. Wyświetlacz obsługuje przyciemnianie PWM do 2160 Hz i imponującą jasność szczytową do 4500 nitów. OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest również wyposażony w szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 dla maksymalnej ochrony ekranu. Wreszcie telefon obsługuje technologię Dolby Vision i HDR10+ i posiada certyfikat TÜV Rheinland Intelligent Eye Care.

Szybka i płynna gra

OnePlus 12R Genshin Impact Edition został zoptymalizowany, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia z gry. Dzięki technologii HyperBoost gry uruchamiają się szybciej, co skutkuje krótszym czasem ładowania. Dodatkowo technologia HyperTouch zwiększa reakcję na dotyk aż do 1000 Hz i zmniejsza opóźnienia. Urządzenie rozwiązuje także potencjalne problemy z pamięcią dzięki technologii RAM-Vita. Znacząco poprawia to szybkość uruchamiania aplikacji i przełączania. Testy przeprowadzone przez laboratorium OnePlus pokazują, że urządzenie jest w stanie uruchomić w tle zarówno Genshin Impact, jak i sześć aplikacji przez 72 godziny.

OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest również wyposażony w dwanaście potężnych anten dookólnych, które przyczyniają się do szybszego, płynniejszego i stabilniejszego połączenia. Trzy z anten zostały specjalnie zaprojektowane, aby poprawić ogólne wrażenia z gry. Dzięki tym technologiom optymalizacji i wprowadzonym ulepszeniom OnePlus 12R Genshin Impact Edition gwarantuje szybką i płynną rozgrywkę, gdziekolwiek użytkownik się znajduje.

Długotrwała wydajność i łączność szerokopasmowa

Niczym prawdziwa potęga, OnePlus 12R Genshin Impact Edition łączy w sobie wydajny sprzęt z najnowocześniejszymi technologiami. Zapewnia to graczom wciągające, nieprzerwane wrażenia z gry na poziomie, jakiego nie może dorównać żaden inny smartfon. Smartfon zasilany jest także największą baterią, jaką kiedykolwiek widziano w urządzeniu OnePlus. Dzięki funkcji ładowania SUPERVOOC 100W, akumulator o pojemności 5500 mAh potrzebuje zaledwie 26 minut, aby naładować się od 1% do 100%. Dzięki technologii Trinity Engine CPU-Vita OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest w stanie rozpoznać wszystkie scenariusze gier w Genshin Impact. Dlatego procesor automatycznie zapewnia optymalną równowagę pomiędzy wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii. Nawet podczas najbardziej wymagających scenariuszy gier Genshin Impact smartfon może działać przez ponad godzinę przy 59,4 FPS, nie generując przy tym znacznej ilości ciepła. W przypadku sesji gier trwających dłużej niż godzinę nowy system chłodzenia Cryo-Velocity pomaga dłużej utrzymać niską temperaturę urządzenia. Dzięki konstrukcji Dual VC o powierzchni 9140 mm² zrewolucjonizowano przepływ chłodziwa, aby znacznie ograniczyć wzrost temperatury.

Jako jeden z najnowszych flagowych modeli, OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest wyposażony w szereg innych technologii, które zapewnią fanom Genshin Impact najwyższej jakości, długotrwałe wrażenia z gry. Obejmuje to zaawansowany chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, podwójne głośniki z obsługą Dolby Atmos, 16 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci ROM i OxygenOS 14. Wreszcie urządzenie jest wyposażone w opatentowaną technologię zarządzania, wielokrotnie nagradzaną kondycją baterii. Dzięki temu bateria smartfona zachowuje aż do 80% swojej pojemności, nawet po około 1600 cyklach ładowania, czyli około czterech latach codziennego użytkowania.

Ekskluzywny design i przedmioty kolekcjonerskie inspirowane Keqingiem

OnePlus 12R Genshin Impact Edition to wynik specjalnej współpracy pomiędzy OnePlus i HoYoverse. Postać Keqinga z Genshin Impact jest kluczowa. Urządzenie zostało pomalowane w kolorze Electro Violet inspirowanym pojawieniem się Keqinga w grze. Tył urządzenia z matowego szkła ozdobiony jest srebrno-białymi wzorami pawi i charakterystyczną dla Keqinga błyskawicą.

Imię słynnej postaci jest również wygrawerowane z tyłu urządzenia przy użyciu rewolucyjnego procesu zwanego elektrograwerowaniem. Proces ten powoduje, że nazwa odbija się na sąsiednich powierzchniach, gdy pada na nią światło. OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest również wyposażony w w pełni dostosowany system operacyjny OxygenOS 14, dzięki czemu interfejs użytkownika odzwierciedla fantastyczny świat Teyvat. Obejmuje to niestandardowe ikony aplikacji systemowych, animacje ładowania z charakterystyczną dla Keqina błyskawicą oraz ekskluzywny, zawsze włączony wyświetlacz. Urządzenie posiada również niestandardowe animacje włączania i wyłączania, a także odcisk palca.

Wreszcie, po odblokowaniu urządzenia użytkownicy zostaną powitani ekskluzywnym obrazem Keqing i animowaną tapetą. OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest dostępny w ekskluzywnym pudełku upominkowym zawierającym gadżety i akcesoria dla prawdziwych fanów Genshin Impact. Obejmuje to narzędzie do wyjmowania karty SIM w kształcie błyskawicy, fioletowy adapter do ładowania i fioletowy kabel do ładowania USB-C ze światłem LED.

Cena i dostępność

OnePlus 12R Genshin Impact Edition można teraz oficjalnie zamówić w przedsprzedaży w Holandii i Belgii za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej OnePlus po sugerowanej cenie detalicznej 749,00 euro. Zamówienia w przedsprzedaży objęte są zniżką w wysokości 50 EUR oraz bezpłatną torbą ochronną. Studenci korzystają z dodatkowego 10% rabatu.

Źródło: www.taylordailypress.net