OnePlus 12R Genshin Impact Edition ujawnia i nie tylko

Znajdź wszystkie wiadomości z tygodnia Mobile World Congress 2024!

Telefon Nothing (2a) ujawnia swoje światła Glifów

Na kilka dni przed światową premierą 5 marca firma Nothing zaprezentowała projekt swojego kolejnego telefonu – Nothing Phone (2a). Telefon posiada nowy, mniejszy i przeprojektowany interfejs Glyph w porównaniu do poprzednich modeli. Jest mniej diod LED, a tylne kamery zostały przesunięte na środek. Dolna połowa przypomina telefon Nothing (2a), ale bez diod LED.

OnePlus 12R Genshin Impact Edition pojawia się w Indiach

OnePlus 12R Genshin Impact Edition miał swój oficjalny debiut w Indiach i na innych rynkach na początku tego tygodnia. Telefon jest wzorowany na postaci Keqinga z Genshin Impact i jest dostępny w kolorze Electro Violet. System operacyjny telefonu został również dostosowany dzięki optymalizacji pod kątem Genshin Impact. Dodatkowo do telefonu dołączone jest kolekcjonerskie pudełko zawierające gadżety Genshin Impact. Cena OnePlus 12R Genshin Impact Edition w Indiach wynosi 49 999 rupii indyjskich.

Składane telefony Samsunga i Motoroli na MWC 2024

Samsung i Motorola zaprezentowały na targach Mobile World Congress 2024 futurystyczne składane telefony. Samsung przedstawił telefon przypominający pasek, który można złożyć i nosić na nadgarstku, zwany „Cling Band”. Składany telefon Motoroli ma dostosowywalny ekran, który najwyraźniej można wyginać w różne kształty, aby dostosować go do różnych potrzeb użytkownika, łącznie z możliwością owinięcia wokół nadgarstka. Chociaż telefony te są obecnie prototypami, w nadchodzących latach powinniśmy zobaczyć je na rynku komercyjnym.

Vivo V30 i V30 Pro pojawią się w Indiach 7 marca

Seria Vivo V30 pojawi się w Indiach 7 marca i będzie dostępna w sklepach internetowych Flipkart i Vivo. Vivo V30 i V30 Pro zostały już zaprezentowane na innych rynkach. Obydwa telefony mają wyświetlacze AMOLED 120 Hz, aparaty 50 MP, szybkie ładowanie o mocy 80 W i działają pod kontrolą systemu Android 14. Szacowana cena wywoławcza serii Vivo V40 w Indiach wynosi około 40 000 rupii indyjskich.

iQOO Z9 5G zadebiutuje w Indiach 12 marca

iQOO Z9 pojawi się również w Indiach 12 marca. Ten telefon ze średniej półki zostanie wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 7200. iQOO Z9 będzie miał wyświetlacz AMOLED 120 Hz o maksymalnej jasności 1800 nitów i częstotliwości próbkowania dotykowego 300 Hz. Smartfon ma baterię o pojemności 5000 mAh i będzie dostępny w dwóch kolorach: Brushed Green i Graphene Blue.

Źródło: www.bing.com