Oficjalny artbook Genshin Impact ukaże się 12 września, zamów w przedsprzedaży już teraz.

Zamów w przedsprzedaży oficjalny album z grafikami Genshin Impact, aby uczcić trzecią rocznicę gry. ogłoszenia i ilustracje uroczystości. Zakup tego artbooka jest ważny, aby wspierać wydawanie przyszłych tomów i odkrywać nowe szczegóły dotyczące gry.I jest dostępny w rozsądnej cenie za to, co oferuje.

Narzędzie dla fanów

Genshin Impact to jedna z tych gier, których nie masz dość, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. W oceanie gier dostępnych na tej platformie trudno się wyróżnić. Ale kiedy coś przykuwa uwagę, jak Genshin Impact, warto poświęcić temu czas.

Oficjalny artbook gry, zatytułowany Cz. 1, rozpocznie się 12 września (14 września w Wielkiej Brytanii). Będzie zawierać obrazy postaci, szczegółową grafikę ze zwiastunów i uroczystą grafikę. Z pewnością jest to dobry sposób na uczczenie wspaniałej oprawy wizualnej gry.Dodatkowo fakt, że jest oznaczony jako „Vol. 1” w tytule sugeruje, że mogą pojawić się inne książki o sztuce.

Niezbędny zakup dla fanów

Dla fanów Genshin Impact, którzy chcą dowiedzieć się więcej o uniwersum gry, zakup tej książki z grafikami jest koniecznością. Niezależnie od tego, czy planowane są inne tomy, jeśli się nie sprzeda, twórcy Mihoyo nie wydadzą więcej. Jest jednak duża szansa, że ​​ta książka będzie się dobrze sprzedawać, ponieważ fani Genshin Impact wiedzą, co kochają. Co więcej, jego cena jest stosunkowo rozsądna, biorąc pod uwagę to, co oferuje, a pozwoli odkryć nowe rzeczy na temat gry.Artbooki z gier wideo często ujawniają nieznane fanom szczegóły.

Jeśli chcesz otrzymać ten oficjalny artbook Genshin Impact, możesz już teraz zamówić go w przedsprzedaży. Będzie wysyłany od 12 września. Osobno twórcy Genshin Impact najwyraźniej pracują nad grą rywalizującą z Animal Crossing: New Horizons.

Źródło: www.thegamer.com