Oficjalne wydanie książki o grafikach Genshin Impact we współpracy z HarperCollins

Odkryj urzekający świat Genshin Impact dzięki pierwszej w historii oficjalnej książce o grafikach i towarzyszowi gry, opracowanej we współpracy z wydawnictwem HarperCollins Publishers. Dostępna w sprzedaży od 3 października książka zatytułowana „Genshin Impact, oficjalny album z grafiką, tom. 1” będzie zawierać grafikę celebrującą chwile, postacie i historie inspirowane grą. Zanurz się w regionach Monstadt i Liyue dzięki setkom zapierających dech w piersiach ilustracji, projektów postaci, ilustracji promocyjnych i nie tylko.

Wizualnie urzekający świat

Genshin Impact, stworzona przez Mihoyo, obecnie znaną jako Hoyoverse, podbiła graczy na całym świecie swoim stylem graficznym inspirowanym anime i uniwersum fantasy. Oficjalna książka o grafikach pozwoli fanom w Stanach Zjednoczonych zagłębić się w piękno tych postaci poprzez strony egzemplarza w twardej oprawie.

Unikalna kolekcja dzieł sztuki

Książka z grafiką „Genshin Impact, oficjalny album z grafiką, tom. 1” ukaże się w miękkiej oprawie i będzie kosztować 35 dolarów. Fani będą mogli zamówić książkę w przedsprzedaży online za pośrednictwem platform takich jak Amazon, HarperCollins i Barnes & Noble. Książka, dająca wgląd w obszerną kolekcję prezentowanych grafik, będzie zawierać ilustracje udostępniane w kanałach społecznościowych Genshin Impact, a także ilustracje przeznaczone wyłącznie na konsole.

Ekscytująca współpraca

Współpraca pomiędzy Genshin Impact i HarperCollins oferuje fanom ekscytującą możliwość głębszego zanurzenia się w urzekającym wizualnie świecie gry poprzez oficjalny album z grafiką Vol. 1. Nie przegap tej szansy, aby zanurzyć się w najbardziej pamiętnych momentach i najbardziej kultowych postaciach Genshin Impact!

Informacje pochodzą z: Polygon, HarperCollins.

Źródło: gameishard.gg