Oficjalna książka z grafiką Genshin Impact wreszcie dostępna we Francji

Genshin Impact, gra stworzona przez Mihoyo we współpracy z HarperCollins Publishers, jesienią tego roku wyda w Stanach Zjednoczonych pierwszy oficjalny album z grafiką i przewodnik po grze. Książka nosi tytuł Genshin Impact, Oficjalny Art Book Vol. 1. 1 i będzie dostępny w sprzedaży od 3 października. Przed premierą wydawca HarperCollins udostępnił firmie Polygon ekskluzywną zapowiedź książki.

Pierwszy tom artbooka

Pierwszy tom książki będzie zawierał „ilustracje podkreślające momenty, postacie i historie” inspirowane Genshin Impact. Ta książka skupi się przede wszystkim na przygodach w regionach Monstadt i Liyue i obejmie zawartość i grafikę aż do wersji gry 1.6. Książka będzie zawierać setki grafik przedstawiających projekty postaci, grafiki promocyjne, grafiki zwiastunów postaci i pamiątkowe grafiki .

Książka dla fanów

Genshin Impact łączy styl graficzny przypominający anime z epicką scenerią przygodową fantasy, którą gracze mogą eksplorować. Gra stworzona przez Mihoyo, która od tego czasu zmieniła nazwę na Hoyoverse, znana jest z pięknych projektów postaci i oszałamiającej grafiki. Teraz amerykańscy fani będą mogli podziwiać te projekty postaci w kieszonkowej książce.

Genshin Impact, oficjalny album z grafiką, tom. 1

Genshin Impact, oficjalny album z grafiką, tom. 1 zostanie wydany w miękkiej oprawie i będzie kosztować 35 dolarów. Można go zamówić w przedsprzedaży online w sklepach Amazon, HarperCollins i Barnes & Noble. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź książki. Fani mogą rozpoznać niektóre grafiki udostępnione na kontach mediów społecznościowych Genshin Impact, a także grafiki na konsole.

Źródło: www.polygon.com