Odszyfrowano brakujące cywilizacje Genshin Impact

Intrygująca wiedza Genshin Impact

Świat Teyvat w Genshin Impact jest pełen starożytnych cywilizacji i bogatego folkloru, który może zapewnić wgląd w obecny stan gry.Jedną z najbardziej znanych cywilizacji jest Khaenri’ah, znana z prosperujących innowacji i niebezpiecznej alchemii. Inne starożytne światy w grze to Sal Vindagynr, Guili Assembly i Enkanomiya, każdy z własną niepowtarzalną historią i tragicznymi wydarzeniami.

Khaenri’ah

Większość graczy zna tę starożytną krainę i zauważa jej dobrobyt dzięki innowacjom i technologii. Najbardziej znana była ze starożytnej sztuki Khemia, niebezpiecznego rodzaju alchemii, zdolnej do tworzenia syntetycznych ludzi, gdy jest w odpowiednich rękach. Rzeczywiście, tą starożytną cywilizacją nie kierował bóg, ale dynastia Eclipse. Upadła, gdy dzieła Rhinedottira przykuły uwagę Celestii. Niektórzy mieszkańcy Khaenri’ah zostali przeklęci nieśmiertelnością, podczas gdy inni zostali przemienieni w potwory.

Sala Vindagyna

Niestety niewiele wiadomo na temat okresu, w którym działał Sal Vindagynr. O królestwie wspomina się jedynie w starożytnych tekstach opisujących jego upadek. Znajdowała się w obecnym miejscu Dragonspine w Genshin Impact, ale kiedyś była bujną, zieloną górą. W królestwie doszło do tragicznych wydarzeń, w których ocalał jedynie nieznajomy, czujący się zdradzony przez Celestię.

Zgromadzenie Guili

Wydarzyło się to ponad 3000 lat temu, Geo Archon Morax i Bóg Pyłu Guizhong rządzili Zgromadzeniem Guili przy wsparciu innych adeptów i bogów, takich jak Marchosius (obecnie znany jako towarzysz Xianglinga, Guoba).

Enkanomiya

Na wyspie Watatsumi znajduje się prawdopodobnie jedna z najstarszych cywilizacji w historii Teyvat. Po tym, jak Pierwotny pokonał Siedmiu Sudanów, ludzie zostali zmuszeni do życia pod wodą. Jednak krajem rządziło społeczeństwo skorumpowanej szlachty, zrzucając całą winę na jedno dziecko.

Źródło: www.bing.com