Odszyfrowanie bezdennej wiedzy o Genshin Impact

Zakon Otchłani – Twój przewodnik po tajemniczej grupie Genshin Impact

We wszechświecie Genshin Impact niepodzielnie króluje tajemnicza grupa Zakon Otchłani. Chcą przywrócić stary świat Khaenri’ah i działać w cieniu, nie okazując żadnej troski o życie utracone w ich misji. Wiele postaci, takich jak Skirk i Surtalogi, jest powiązanych z Otchłanią i Khaenri’ah, co sugeruje powiązanie pomiędzy Otchłanią a starym światem.

Otchłań Genshin Impact: co wiemy

Stworzenia Otchłani

Podczas zadania „Requiem of Echoing Depths” z Dainsleifem w Otchłani Genshin Impact gracze zdali sobie sprawę, że hilichurle, podobnie jak wiele innych pospolitych potworów, były kiedyś ludźmi. Po upadku Khaenri’ah zostali przeklęci, aby przypominali potwory w maskach zakrywających ich prawdziwe oblicze.

Otchłani królewskiej

Kiedy gracze po raz pierwszy zobaczyli zaginione rodzeństwo, okazali się być Księciem/Księżniczką Otchłani. Była to oczywiście tragiczna wiadomość, ponieważ przez cały czas gracze byli zachęcani do walki z potworami Otchłani. Rodzeństwu Otchłani nie przeszkadzało to zbytnio, ale czy naprawdę był to najlepszy wybór? Czy jest nieuniknione, że starożytny świat powróci do czasów, gdy Teyvatu nie można było zmienić?

Mieszkańcy Otchłani

Kiedy gracze dowiedzieli się o Skirk od Genshin Impact, nie było jasne, czy podróżowała do Otchłani, czy tam mieszkała. Jednakże po niedawnej wyprawie Fontaine’a do Archonta potwierdziła, że ​​tam przebywa i stale trenuje. Wspomniała o kimś, kogo nazywa „Fulem”. » To pojawiało się regularnie w dyskusjach. Bądź na bieżąco, aby zobaczyć, co może się wydarzyć w przyszłych regionach Genshin Impact.

Źródło: www.bing.com