Odliczanie i daty wydania aktualizacji Genshin Impact 4.3

Zbliża się aktualizacja Genshin Impact 4.3

Następna aktualizacja Genshin Impact, 4.3, będzie ostatnią w 2023 roku. Powinna zostać uruchomiona jednocześnie 20 grudnia o godzinie 11:00 (UTC+8) na wszystkich serwerach. Chociaż w nadchodzącej aktualizacji nie będzie żadnego nowego regionu ani zadania od Archona, dostępne będą dwie nowe grywalne postacie: Navia, 5-gwiazdkowa jednostka Geo i Chevreuse, 4-gwiazdkowa jednostka Pyro. Choć przecieki wykazały, że wszystkie potencjalne pięciogwiazdkowe postacie mają zostać ponownie wydane w Genshin Impact 4.3, gracze będą mogli dowiedzieć się więcej na temat życzeń związanych z wydarzeniem w tym artykule oraz w uniwersalnym odliczaniu pokazującym czas pozostały do ​​wydania wersji 4.3 .

Odliczanie aktualizacji Genshin Impact 4.3

Jak wspomniano wcześniej, następna aktualizacja Geshin Impact 4.3 ma zostać wydana 20 grudnia 2023 roku o godzinie 11:00 (UTC+8) na wszystkich serwerach jednocześnie. Ponieważ strefa czasowa jest inna dla każdego regionu, oto uniwersalne odliczanie, z którego może skorzystać każdy gracz:

Zegar wyświetla czas pozostały do ​​wydania nowej aktualizacji. Warto wspomnieć, że banery pierwszej fazy będą dostępne zaraz po wypuszczeniu łatki v4.3. Gdy serwery będą online, gracze otrzymają także 600 primogemów jako rekompensatę za czas poświęcony na konserwację.

Wyciekły banery i harmonogram Genshin Impact 4.3

SYP jest jednym z najbardziej zaufanych źródeł w społeczności i potwierdziło, że ostatnie wycieki banerów są prawdziwe. Oto lista wszystkich znaków, które powinny pojawić się w powitaniach związanych z wydarzeniami w wersji 4.3:

Faza I (20 grudnia 2023 r. – 10 stycznia 2024 r.): Navia (5 gwiazdek Geo) Kamisato Ayaka (5 gwiazdek Cryo).

Faza II (10 stycznia – 31 stycznia 2024): Yoimiya (5-gwiazdkowy Pyro) Raiden Shogun (5-gwiazdkowy Electro)

Niestety data premiery Chevreuse jest obecnie nieznana. Tak czy inaczej, Navia jest jedyną nową 5-gwiazdkową wersją 4.3. Tymczasem wszystkie pozostałe postacie pochodzą z Inazuma. Zakładając, że przecieki są prawdziwe, będzie to trzeci powrót sztandaru Ayaki i Raidena Shoguna, podczas gdy Yoimiya powinien prawdopodobnie otrzymać czwarty. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas wydarzenia specjalnego Genshin Impact 4.3, którego emisja na żywo zaplanowana jest na 8 grudnia 2023 r.

Źródło: www.sportskeeda.com