Odkryj zdolności nowej 5-gwiazdkowej postaci Genshin Impact, Sigewinne, w wersji 4.7, fazie 2.

Genshin Impact uruchomił Fazę 2 wersji 4.7 z nowymi banerami! Najnowsza limitowana pięciogwiazdkowa postać, Sigewinne, jest już dostępna wraz z pierwszym powrotem Furiny. Czas więc poznać dokładnie jego możliwości, co zaprezentowaliśmy w najnowszym zebranym materiale wideo, który znajdziecie powyżej.

Umiejętności Sigewinne’a:

Sigewinne to postać wspierająca Hydro, która może zapewnić ciągłe leczenie i zwiększyć obrażenia zadawane przez członków swojej drużyny. Jego Umiejętność Żywiołu wystrzeliwuje Wzmocnienie Bullebalm, które może odbijać się wiele razy. Kiedy się odbije, przywraca HP wszystkim pobliskim członkom drużyny z wyjątkiem samej Sigewinne. Kiedy zniknie, przywróci HP Sigewinne’owi. W związku z tym jego pasywny talent zapewnia również specjalną mechanikę. Po uwolnieniu umiejętności żywiołów zwiększy obrażenia zadawane przez umiejętności żywiołów poza ekranem członków drużyny.

Za pomocą Wybuchu Żywiołów używa strzykawki do ciągłego atakowania obszaru przed nią, zadając obszarowe obrażenia od wody.

Historia Sigewinne’a:

Ponadto jej misja fabularna – Rozdział Nereidy jest teraz stale dostępna po wydaniu aktualizacji. Wymaga poziomu przygody 40+, ukończenia zadania Archontów „Maskarada winnych” i zadania fabularnego Neuvillette. W tym zadaniu gracze mogą odkryć przeszłość Meluzyny i powód jej wyjątkowego wyglądu.

Wreszcie Genshin Impact uruchomiło także najnowsze wydarzenie bitewne, Endless Forms of the Most Martial.

Źródło: www.gamespace.com