Odkryj wystawę Genshin Impact w Galerie Joseph Saint Merri.

Czy jesteś fanem Genshin Impact i chcesz dowiedzieć się więcej o uniwersum gry? Nie przegap zabawnej wystawy wideo „Genshin Impact: Endless Adventure in Teyvat: Fontaine Edition”, która odbędzie się od 19 do 27 sierpnia 2023 r. w Galerie Jospeh Saint Merri w 4. dzielnicy Paryża. Ta wystawa pozwoli ci zanurzyć się w ilustracjach kluczowych postaci w grze!

Wystawa poświęcona Genshin Impact

Entuzjaści gier wideo i fani Genshin Impact, zaznaczcie tę datę w swoim pamiętniku! Od 19 do 27 sierpnia 2023 r. galeria Jospeh Saint Merri poświęca grze wideo HoYoverse wystawę zatytułowaną „Endless Adventure in Teyvat: Fontaine Edition”. Ta multimedialna wystawa przedstawia sztukę tej chińskiej gry wideo, która podbiła świat w okresie Covid.

„Naród Sprawiedliwości” w centrum uwagi

Program wystawy obejmuje 30 rysunków koncepcyjnych, 60 zakulisowych szkiców twórczości Fontaine’a, modele 3D i miniatury naturalnej wielkości w skali 1:1, a także prace pochodne i dzieła fanów autorstwa ponad 40 artystów i twórców treści, w tym Solène Debiès, sumi-e Yu-Ki Nishimoto, Yuzhi Zhou i Maxence Ma. Uwzględniono także pełne partytury głównego tematu symfonicznego i bitwy pod Fontaine.

Wystawa światowa

Wystawa odbywa się równolegle w innych miastach na całym świecie, w tym w Nowym Jorku, Tajpej i Tokio. Należy pamiętać, że do korzystania z wystawy Genshin Impact wymagana jest wcześniejsza rejestracja, chociaż wstęp jest bezpłatny. To okazja, aby dowiedzieć się więcej o grze i jej uniwersum lub odkryć ją przed zainstalowaniem jej na komputerze, konsoli lub telefonie!

Źródło: www.bing.com