Odkryj wyskakujący sklep Genshin Impact w Santa Monica! Wyjątkowy sklep czynny do 5 maja 2024r.

Pop-up store Genshin Impact w Santa Monica w Kalifornii będzie otwarty dłużej, niż oczekiwano. Będzie sprzedawać swoje produkty przez dodatkowy tydzień, do 5 maja 2024 r. Ten pop-up store jest pierwszym tego typu sklepem w Stanach Zjednoczonych, ogłoszonym pierwotnie na początku kwietnia 2024 r. Pierwotnie planowano, że będzie on trwał cztery dni w Santa Monica Place, od W dniach 24–26 kwietnia 2024 r. duży popyt skłonił HoYoVerse do przedłużenia otwarcia. Sklep mieszczący się pod adresem 395 Santa Monica Place w Santa Monica w Kalifornii oferuje szeroką gamę produktów, w tym wysokiej jakości t-shirty, pluszowe zabawki i plakaty. Dodatkowo zwiedzający mogą zrobić zdjęcia z gigantyczną dmuchaną Guobą. Rozdawane są również bezpłatne prezenty, takie jak pocztówki, z możliwością wzięcia udziału w loterii, w której można wygrać losowy zestaw towarów. HoYoVerse zaleca, aby potencjalni odwiedzający sprawdzili dostępność towaru w sklepie.

Nowości i aktualizacje sklepu Genshin Impact

Otwarcie sklepu zbiega się z wydaniem aktualizacji Genshin Impact 4.6. Nowe aktualizacje obejmują nową pięciogwiazdkową postać Arlecchino i powrót postaci Lyney. Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC i urządzeniach mobilnych. Fani mogą kupować gadżety w wyskakującym sklepie w Santa Monica do 5 maja 2024 r.

(Film na YouTube przedstawiający aktualizację Genshin Impact 4.6)

Siliconerę wspierają nasi odbiorcy. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Źródło: www.bing.com