Odkryj wersję demonstracyjną postaci Sigewinne w Genshin Impact!

Genshin Impact: Odkryj Sigewinne w najnowszym zwiastunie demonstracyjnym

Sigewinne: Nowa, urzekająca postać

Pojawił się nowy zwiastun demonstracyjny kolejnej postaci Genshin Impact, Sigewinne, przed premierą jej sztandaru 25 czerwca 2024 r. Zwiastun podkreśla jej styl i osobowość, a także niektóre jej ataki i umiejętności w animacji. Demo postaci pokazuje, że Sigewinne organizuje przyjęcie herbaciane dla Navii, Clorinde i Lynette, chociaż inne postacie, takie jak Chevreuse i Freminet, pojawiają się na krótko. Następnie Sigewinne wyjaśnia rewitalizujące właściwości kwiatu Romaritime, a następnie opowiada historię swojego polowania na kwiaty za pomocą ilustrowanych kart. Po drodze zostaje zaczepiona przez kilku wrogów krabów, których eliminuje za pomocą łuku i umiejętności opartych na bańkach. Następnie podaje swoim gościom herbatę z dodatkiem płatków kwiatu.

Obejrzyj demo postaci Genshin Impact dla Sigewinne

Demo postaci Genshin Impact dla Sigewinne możesz obejrzeć w HoYolab lub na Youtube. Sigewinne pojawi się na banerze obok Rosarii, Noelle i Gaming jako czterogwiazdkowe postacie, jak szczegółowo opisał HoYoverse na początku czerwca 2024 r. Firma ogłosiła również niedawno, że będzie prezentować swoje gry na Comic-Con International w San Diego, zaplanowano na 25–28 lipca 2024 r.

Dostępne od 25 czerwca 2024 r

Sigewinne będzie dostępne w Genshin Impact od 25 czerwca 2024 roku. Gra jest już dostępna na PC, PS4, PS5 oraz urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.bing.com