Odkryj wersję demonstracyjną postaci Chevreuse w Genshin Impact

W Genshin Impact pojawia się nowa postać: Chevreuse

Kapitan specjalnego patrolu ochrony i nadzoru Maison Gardiennage w Chevreuse właśnie triumfalnie wkroczył do Genshin Impact z nowym demo. Strażniczka ta zapewnia, że ​​będzie miała oko na łapanie bandytów zakłócających spokój Fontaine. Kapitan zrobi wszystko, co w jej mocy, aby wymierzyć sprawiedliwość przestępcom w Operze Epiclese i Twierdzy Meropide. Żaden złodziej ani kłamca nie będzie w stanie mu uciec, ale Chevreuse nie zawaha się użyć siły lub wezwać posiłków, jeśli stawiają opór jego aresztowaniu.

Jak działa zestaw bojowy Chevreuse w Genshin Impact?

HoYovers stara się, aby jego bohaterowie byli od siebie różni. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego jest zapewnienie mu odmian broni, jak Kaveh, użytkownik claymore, ale w rzeczywistości Mehrak zadaje wszystkie obrażenia. W tym demo widzimy, że dla Chevreuse Genshin Impact również próbowała stworzyć bardziej wszechstronny zestaw, dając jej włócznię i muszkiet jako element jej umiejętności żywiołowych. Kapitan może walczyć na bliskim dystansie, a swoim muszkietem atakować wrogów znajdujących się dalej. Chevreuse może celować we wrogów i wystrzelić duży pocisk, który rozpada się na kilka mniejszych. Te małe kulki działają jak elementarna umiejętność Klee. Dodatkowo atak Strażnika generuje obrażenia od ognia na średnim obszarze, skąd wyląduje pierwszy pocisk.

Chevreuse zadebiutowała podczas wydarzenia Roses and Muskets w Genshin Impact 4.3, ale to demo ma na celu uczczenie jej rychłego przybycia do fazy 2. Kapitan pojawi się jako czterogwiazdkowa postać wraz z Kujou Sarą i Bennettem na sztandarach Raidena Szogun i Yoimiya. Gracze wiedzą o tej policjantce zbyt mało, ale dowiedzą się więcej na temat jej możliwości, gdy Chevreuse stanie się nową grywalną postacią w Genshin Impact. Kolejna faza aktualizacji 4.3 rozpocznie się 8 stycznia 2024 r.

Źródło: thenerdstash.com