Odkryj wdzięk Furiny, pięciogwiazdkowej postaci Hydro – wideo z rozgrywki Genshin Impact

Furina, pięciogwiazdkowa postać

Opublikowano nowy zwiastun rozgrywki HoYovers, ujawniający postać Furinę.

Zaledwie kilka dni temu zwiastun pokazał kapryśną osobowość Furiny, ale nowy zwiastun pokazuje, jak faktycznie będzie się bawić.

Prezentowana raczej uroczo jako występ sceniczny, Furina zachwyci publiczność tańcami choreograficznymi, czyniąc ją jeszcze bardziej ujmującą dla tych, którzy już planują dodać ją do swojego zespołu.

Umiejętności Furiny

Nowy film Furiny z rozgrywką Genshin Impact zapiera dech w piersiach. Jej styl walki, na przemian występów Furiny i fragmentów walki, jest tak elegancki i spektakularny, jak można się spodziewać.

W zależności od charakteru Furiny ma dostęp do różnych umiejętności; na przykład może przywołać celebrantów, aby pomogli jej tańczyć i zadawać obrażenia, lub może przywołać uzdrowiciela, aby utrzymać maksymalne zdrowie jej sojuszników.

Tutaj możesz zobaczyć Furinę w akcji, korzystając z nowego zwiastuna rozgrywki Genshin Impact. Bądź jednak ostrożny: prawdopodobnie sprawi to, że będziesz chciał otworzyć portfel, aby dodać go do swojego zespołu.

Dwie nowe postacie do odkrycia

Furina to jedna z dwóch nowych postaci dodanych do Genshin Impact w ramach wydarzenia Song of Many Waters, drugą jest nieustraszona reporterka Charlotte.

Jeśli chcesz odkryć nowe postacie z Genshin Impact, wiedz, że gra drażniła dwóch nowych wojowników, którzy wkrótce przybędą do Teyvat.

Pierwsza, Navia, jest pierwszą postacią Geo ​​Genshina od czasu Yun Jin w zeszłym roku i jest imponującą postacią odpowiedzialną za Spina di Rosula.

Chevreuse to druga nowa postać, która przewodzi specjalnemu patrolowi bezpieczeństwa i obserwacji. Oczekuje się, że oba zostaną dodane do Genshin Impact w wersji 4.3, gdy tylko taka nadejdzie.

Możesz teraz bezpłatnie korzystać z Genshin Impact na PC, konsolach PlayStation i urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.bing.com