Odkryj tajemniczą postać Furinę przed jej losowaniem w wersji 4.2 Genshin Impact.

Dzisiaj HoYoverse, twórca Genshin Impact, przedstawił Furinę, nową postać, która wkrótce będzie dostępna w najnowszym wydarzeniu Wish w grze (określenie Genshin na nieuniknioną gacha).

Nadchodzi nowa postać

Furina to pięciogwiazdkowa postać Hydro, która 8 listopada weźmie udział w wydarzeniu Wish Song of Many Waters wraz z inną nową postacią, Charlotte. Obydwa będą częścią pierwszej fali wersji 4.2 „Masquerade of the Guilty”, która została w pełni ujawniona kilka dni temu.

Oczekiwana popularność

Jeśli nie chcesz czytać żadnych spoilerów, chociaż HoYoverse nie jest szczególnie tajemniczy, jeśli chodzi o naturę swojej obsady, zanim trafi ona do gacha, po prostu przejdź do następnego akapitu.
Jeśli zastanawiasz się, jest ona także Archontką Hydro Focalus i Boginią Sprawiedliwości, co sprawi, że będzie bardzo popularna wśród fanów gry, podobnie jak wszyscy Archonci. Wiele portfeli stanie się lżejszych w ciągu kilku dni.

Podwójny głos

Głosu Furinie podkładają Amber Lee Connors po angielsku i Inori Minase po japońsku.
Być może ją już znacie, ponieważ zagrała wiele popularnych ról, w tym Rem w Re:Zero – Zaczynając życie w innym świecie, Hestia w Czy źle jest próbować podrywać dziewczyny w lochach?, Altina Orion w serialu Legenda bohaterów : Trails of Cold Steel, Maya w Dragon Quest XI, Waltaquin Redditch w The Diofield Chronicle i Laeticia w Star Ocean: The Divine Force.
Możesz obejrzeć Furinę w angielskim zwiastunie poniżej, natomiast japońska wersja jest dostępna na oficjalnym kanale YouTube, jeśli wolisz lektora.

Można grać za darmo

W Genshin Impact można grać za darmo (z nieuniknionymi mikrotransakcjami) na PS5, PS4, PC, iOS i Androidzie.
Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz już teraz zapisać się na nadchodzącą zamkniętą wersję beta kolejnej gry studia HoYoverse, Zenless Zone Zero, o której również przeprowadziliśmy wywiad na targach Gamescom 2023.

Źródło: www.bing.com