Odkryj specjalny program dla wersji 4.1 Genshin Impact

Genshin Impact Wersja 4.1: Odkryj najnowsze wiadomości z regionu Fontanny

Specjalny program Genshin Impact w wersji 4.1 na żywo

Specjalna edycja Genshin Impact w wersji 4.1 zostanie wyemitowana na żywo 15 września o godzinie 07:30 (UTC-4). To wydarzenie na żywo ujawni całą nową zawartość fabularną, grywalne postacie, wydarzenia w grze i nie tylko, które pojawią się w wersji 4.1. Dodatkowo zostanie wydanych kilka kodów realizacji oferujących nagrody, takie jak Primogems i Mora. Fani będą mogli śledzić transmisję na żywo na oficjalnym kanale Genshin Impact na Twitchu. Godzinę później, o 08:30 (UTC-4), na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube odbędzie się premiera specjalnego dodatku Genshin Impact w wersji 4.0.

Genshin Impact Wersja 4.1: Zapowiedź tego, co nas czeka

Genshin Impact Wersja 4.0 wprowadziła długo oczekiwany region Fontanny 15 sierpnia. Ta aktualizacja zawiera także kilka wydarzeń ograniczonych czasowo, nowe grywalne postacie z regionu Fontanny, takie jak Lyney i Lynette, nowe funkcje i nowy sprzęt. Wersja 4.1 powinna także kontynuować główny wątek Genshin Impact poprzez nowe zadania Archontów.

Wydanie wersji 4.1 i nadchodzące wydarzenia

Premiera Genshin Impact w wersji 4.1 zaplanowana jest na 27 września, więc fani będą musieli poczekać tylko kilka tygodni na premierę aktualizacji. Wcześniej HoYoverse będzie obecny na Tokyo Game Show 2023, który odbędzie się w dniach 21–24 września w Makuhari Messe w Chiba w Japonii. Odwiedzający będą mogli wypróbować Honkai: Star Rail na PS5 i Zenless Zone Zero. Na żywo będzie także transmitowany specjalny program HoYoverse.

Dostępność i platformy Genshin Impact

Genshin Impact jest obecnie dostępny na Androida, iOS, PlayStation 4, PlayStation 5, PC za pośrednictwem systemu Windows i w sklepie Epic Games Store. W przygotowaniu jest także wersja na Nintendo Switch, lecz data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: finalweapon.net