Odkryj sklep biznesowy Paimona w Genshin Impact

Chcesz wiedzieć wszystko o miesięcznych ofertach Paimona w Genshin Impact? Aby niczego nie przegapić, odkryj wszystkie niezbędne informacje, aby zoptymalizować swoje zasoby i skorzystać z możliwości w tym niezbędnym sklepie.

Wycieczki Paimon’s Bargains

Oferty Paimona w Genshin Impact zmieniają się co miesiąc. Dla tych, którzy nie wiedzą, czego się spodziewać i kiedy, może to być trudne. Na przykład zapisanie Bezmistrzowskiego Gwiezdnego Błysku, trudnego do zdobycia zasobu, jest niezbędne do uzyskania niezbędnych przedmiotów w Paimon’s Okazje, takich jak konstelacje czy broń.

Ale skąd wiesz, które postacie lub broń są dostępne w tej chwili, a zwłaszcza w przyszłości? Ponieważ gra nie zapewnia bezpośredniego dostępu do tych informacji, szczegóły dotyczące transakcji mają dla graczy kluczowe znaczenie.

Przypomnienia o okazjach Paimona

Podstawą Okazji Paimona jest Gwiezdny Błysk bez Mistrza, trudny do zdobycia zasób. Ale dla tych, którzy chcą mieć pewność, że nie przegapią żadnej okazji, ważne jest, aby rozszyfrować, kiedy zachować swój Gwiezdny Błysk Bez Mistrza i jak go wydać, aby zmaksymalizować korzyści.

Oprócz postaci i broni, sklep oferuje różnorodne przedmioty, w tym życzenia i wrogie dropy o wyższej rzadkości, co znacznie ułatwia zdobywanie rzadkich przedmiotów lub szybkie awansowanie postaci.

Wyjaśnienie rotacji okazji Paimona

Dostępne znaki

Każdego miesiąca Paimon’s Bargain shop oferuje dwie nowe postacie, oprócz jednej lub dwóch linii broni. Oto lista postaci dostępnych miesięcznie:

– styczeń i lipiec: Fischl i Xiangling
– luty i sierpień: Beidou i Noelle
– marzec i wrzesień: Ningguang i Xingqiu
– kwiecień i październik: Brzytwa i Bursztyn
– maj i listopad: Bennett i Lisa
– czerwiec i grudzień: Barbara i Kaeya

Dostępne rotacje broni

Ponieważ istnieją tylko dwie linie broni, Blackcliff i Royal, zmieniają się one co dwa miesiące. Należy pamiętać, że broń Blackcliff i Royal będą dostępne odpowiednio w miesiącach podanych poniżej:

– Królewskie: luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik i grudzień.
– Blackcliff: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad.

Różne przedmioty

Najpopularniejszymi przedmiotami w sklepie są Życzenia, Limity i Losy, dostępne za 5 Gwiezdnych Błyskotek za sztukę. Inne dodatkowe przedmioty, takie jak rzadkie przedmioty wroga o wyższej rzadkości, są dostępne w sklepie. Ułatwiają one awansowanie postaci lub zdobywanie specjalnych i rzadkich przedmiotów.

Źródło: www.bing.com