Odkryj Skirk w Genshin Impact

Kim jest Skirk w Genshin Impact?

Skirk to tajemnicza kochanka Tartaglii, znana również jako Zwiastun Childe z Fatui i przerażająca szermierz. Jest także uczennicą Surtalogi, znanego również jako Foul, postaci, której jeszcze nie znamy zbyt dobrze.

Tajemnicza Skirk spędziła większość, jeśli nie całe swoje życie w Otchłani i jest potężną jednostką, która przewyższa ludzi, choć nie wiadomo, co to dla niej konkretnie oznacza. Nie jest Archontką, ale jest czymś większym niż człowiek. Wydaje się raczej przerażająca. Po tym, jak Tartaglia w wieku 14 lat wpadł do Otchłani, Skirk wziął go pod swoje skrzydła, stając się jego mentorem i ucząc go większości umiejętności bojowych, które obecnie zna.

Czy Skirk będzie grywalną postacią w Genshin Impact?

Do sieci wyciekł już model postaci Skirk, co zdaje się potwierdzać, że w pewnym momencie w przyszłości stanie się ona grywalna. Twórcy nigdy nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli jej statusowi grywalnej rekrutki, ale biorąc pod uwagę liczbę wzmianek o niej i jej krótkie oficjalne pojawienie się w ostatniej wyprawie Fontaine’a do Archonta, jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości będzie ona grywalną postacią .

Broń Skirka w Genshin Impact

Ponieważ Skirk jest znana jako bardzo utalentowana szermierzka, wydaje się prawdopodobne, że jej bronią jest prawdopodobnie miecz. Ale to opiera się wyłącznie na tym, co wiemy o jego postaci, ponieważ jest za wcześnie, aby wiedzieć na pewno, jaka będzie jego broń oficjalnie.

Przedmiot Skirka w Genshin Impact

Nic nie zostało ujawnione na temat oficjalnego przedmiotu Skirk. Większość postaci w Genshin wizualnie trzyma się swojego żywiołu, więc na tej podstawie może potencjalnie zostać nowicjuszką Electro. Cryo lub Hydro wydają się dwiema pozostałymi najbardziej prawdopodobnymi opcjami, jeśli nie jest Electro, ale prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aż bliżej jej premiery, aby mieć pewność, z którym żywiołem jest sparowana.

Data premiery Skirka w Genshin Impact

Data premiery Skirka prawdopodobnie nastąpi za kilka miesięcy, a może i lat. Po raz pierwszy pojawiła się jako grywalna postać począwszy od wersji 4.2 i niewiele o niej wiemy, więc data jej premiery nie wydaje się wcale bliska. Z tego powodu najlepiej byłoby na razie skupić się na innych przyszłych rekrutach i zaplanować oszczędzanie dla Skirk w przyszłości, w nadziei, że spotkamy się z nią ponownie w przyszłych aktualizacjach historii.

Źródło: www.bing.com