Odkryj Skirk w Genshin Impact

Kim jest Skirk w Genshin Impact?

Skirk to tajemniczy pan Tartaglii, znany również jako Fatui Harbinger Childe, oraz potężna, ale tajemnicza szermierz. Jest także uczennicą Surtalogi, znanego również jako Foul, postać o której do tej pory niewiele wiadomo. Tajemnicza Skirk spędziła większość, jeśli nie całe swoje życie w Otchłani i jest jakąś potężną jednostką, która przewyższa ludzi, chociaż nie wiadomo, co to dla niej dokładnie oznacza. Nie jest Archontką, ale jest czymś większym niż człowiek. Wydaje się raczej przerażająca.

Po tym, jak Tartaglia wpadł do Otchłani, gdy miał 14 lat, Skirk przyjął go, został jego mentorem i nauczył go większości technik walki, które obecnie zna. Nie jest jasne, dlaczego zdecydowała się to zrobić, chociaż Tartaglia wierzy, że może to mieć związek z jej wyjątkowym związkiem z Wszechpożerającym Narwalem, ponieważ wspomniała, że ​​zawierał on ślady czegoś zwanego „tym”. Według Tartaglii Skirk jest niezwykle utalentowaną szermierzą i bardzo surowym nauczycielem. Po raz pierwszy pojawiła się w ostatniej opowieści o wyprawie Archonta Fontaine, gdzie walka Podróżnika i Neuvillette z Wszechpożerającym Narwalem została szybko przerwana przez jej aresztowanie.

Czy Skirk będzie grywalną postacią w Genshin Impact?

Model postaci Skirk wyciekł już wcześniej i wydaje się potwierdzać, że w przyszłości będzie można nią grać. Twórcy nigdy nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli jej statusowi grywalnej rekrutki, ale biorąc pod uwagę liczbę wzmianek o niej i jej oficjalną obecność na zakończenie zadania Archonta z Fontaine, jest bardzo prawdopodobne, że stanie się grywalną postacią w przyszłość.

Ponieważ Skirk jest znana jako wysoce utalentowana szermierzka, wydaje się prawdopodobne, że jej bronią będzie najprawdopodobniej miecz. Ale to opiera się wyłącznie na tym, co wiemy o jego postaci, ponieważ jest jeszcze za wcześnie, aby wiedzieć na pewno, jaka jest jego oficjalna broń.

Przedmiot Skirka w Genshin Impact

Nic nie zostało jeszcze ujawnione na temat oficjalnego przedmiotu Skirk. Większość postaci w Genshin wizualnie pasuje do swojego żywiołu, więc na tej podstawie mogłaby potencjalnie zostać rekrutką Electro. Cryo lub Hydro wydają się dwiema pozostałymi najbardziej prawdopodobnymi opcjami, jeśli nie jest Electro, ale prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do jej premiery, aby mieć pewność, z którym żywiołem jest sparowana.

Data premiery Skirka w Genshin Impact

Data premiery Skirka przypada na co najmniej kilka miesięcy, jeśli nie lata. Po raz pierwszy pojawiła się dopiero w wersji 4.2 i niewiele o niej wiemy, więc data jej premiery nie wydaje się wcale bliska.

Wszystkie pozostałe postacie w wersji 4.0 wyciekły i są to prawie wyłącznie jednostki Fontaine’a, więc uwzględnienie jej nie wydaje się prawdopodobne, zwłaszcza jeśli Podróżnik znał ją tylko trochę. Skirk również wydaje się bardzo potężna i obca, co wskazywałoby, że może mieć powiązania z Khaenri’ah. A jeśli tak jest, prawdopodobnie oznacza to, że nie zostanie on wydany aż do wersji 6.0, wraz z pojawieniem się rozdziału Khaenri’ah.

Z tego powodu prawdopodobnie będziesz chciał na razie skupić się na innych przyszłych rekrutach, takich jak Navia czy Arlecchino, i martwić się o zaoszczędzenie pieniędzy dla Skirk w przyszłości, mając nadzieję, że spotkasz ją ponownie w przyszłych aktualizacjach fabuły.

Źródło: www.bing.com