Odkryj rozszerzenie mapy Lumidouce w Genshin Impact 4.2 – Pokde.Net

Entuzjastów Genshin Impact czeka nie lada gratka, ponieważ wokół nadchodzących aktualizacji gry krążą ekscytujące przecieki i plotki. Zaraz po premierze wersji 4.1 gracze już kierują swoją uwagę na długo oczekiwaną wersję 4.2. Chociaż bieżąca aktualizacja wprowadza ekscytującą zawartość, głównym tematem rozmów jest przyszłość. Tym razem uwagę społeczności przykuło rozszerzenie mapy, skupiające się wokół urzekającego regionu Fontaine.

Dotychczasowa podróż Fontaine’a

Fontaine, zupełnie nowy region RPG HoYoverse, pojawił się na scenie w zeszłym miesiącu. Przywiozła ze sobą olśniewającą gamę środowisk, od zapierających dech w piersiach gór Beryl po rozległy Dziedziniec Fontann. Na tym emocje się nie kończą, gdyż region otrzyma pierwszą aktualizację w postaci wersji 4.1. Ta aktualizacja pozwoli graczom odkryć Twierdzę Meropide i intrygujący Instytut Badawczy Fontaine. Jednak dzisiaj skupiamy się na tym, co leży poza wersją 4.2.

Chociaż wersja 4.1 jest już blisko, społeczność Genshin Impact już pragnie odkryć wersję 4.2. Ta nadchodząca aktualizacja doda dwie bardzo oczekiwane postacie do listy grywalnych postaci w grze: Archonta Hydro Furinę i uroczą czterogwiazdkową postać Charlotte. Dodatkowo przecieki wskazują na pojawienie się nowego cotygodniowego bossa, pierwszego tego rodzaju w regionie Fontaine.

Ale to nie wszystko – najnowszy przeciek kusi graczy informacją o rozszerzeniu kart, które zbiegnie się z debiutem Furiny.

Znany twórca HoYoverse, StepLeaker, udostępnił podgląd wersji 4.2, ujawniając wprowadzenie na mapę gry portu Lumidouce. To tętniące życiem miasto portowe, położone we wschodnich krainach Fontaine, dodaje temu regionowi kolejną warstwę intrygi. Co ciekawe, port Lumidouce pojawił się już subtelnie podczas światowej wyprawy w Genshin Impact, wywołując spekulacje, że port może służyć jako połączenie z długo oczekiwanym regionem Liyue w Chenyu Vale.

Oczekuje się, że wersja 4.2 trafi na nasze ekrany na początku listopada, oferując graczom świeżą falę przygód i odkryć. Dodanie portu Lumidouce to tylko jeden element układanki w napiętym harmonogramie rozszerzeń cyklu Fontanna Genshin Impact. Mając już dostęp do Dziedzińca Fontann i Twierdzy Meropide na horyzoncie, gracze mogą nie mogą się doczekać eksploracji długo oczekiwanej Doliny Chenyu w wersji 4.4. Wycieki wskazywały również na pojawienie się strefy „Dungeon” w regionie Hydro w wersji 4.6. Dodatkowo krążą pogłoski o nowym obszarze Mondstadt, choć szczegóły dotyczące daty jego premiery pozostają owiane tajemnicą.

Genshin Impact jest dostępne za darmo na PC, PS4, PS5, Androida i iOS, a wersja na Nintendo Switch jest w fazie rozwoju.

Źródło: pokde.net