Odkryj rozgrywkę Charlotte, nowej postaci w Genshin Impact, przed wydaniem jej gacha.

Nie możesz przegapić pierwszego zwiastuna rozgrywki Charlotte, nowej postaci w Genshin Impact! Ta nowa kriobohaterka, oceniona na cztery gwiazdki, pojawi się 8 listopada podczas specjalnego wydarzenia w grze. Dziś mamy okazję zobaczyć ją w akcji i rzucić okiem na jej rozgrywkę, nawet jeśli jest ona nadal prezentowana w dość kinowej formie sposób.

Charlotte: Nowa, potężna bohaterka

Głosu Charlotte podkłada w języku angielskim Maya Aoki Tuttle, a po japońsku Azumi Waki, która grała Konohę w Loop8: Summer of Gods, Lapis Rosenberg w The Legend of Heroes: Trails in Reverie, Olive in Astral Chain i Sanae Katagiri w The Idolmaster Cinderella Girls . Poniżej możecie zobaczyć jego angielski zwiastun, natomiast japońska wersja z głosem Waki-san dostępna jest na oficjalnym kanale YouTube. Kolejny zwiastun szczegółowo opisujący jego możliwości może zostać wydany na krótko przed premierą.

Genshin Impact: sukces, którego nie można przegapić

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PS5, PS4, PC, iOS i Androida. Ta darmowa gra RPG pozwala odkrywać grę nie wydając ani grosza, ale oferuje także liczne mikrotransakcje dla spragnionych przygód. Wczoraj mieliśmy przyjemność odkryć aktualizację 4.2 zatytułowaną „Masquerade of the Guilty”, która będzie dostępna od 8 listopada. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych grach HoYoverse, nowa gra akcji RPG z gatunku urban fantasy Zenless Zone Zero wkrótce będzie miała nową zamkniętą wersję beta. Możesz także przeczytać nasz ekskluzywny wywiad z producentem Zhenyu Li podczas Gamescom 2023.

I to nie wszystko ! Następna aktualizacja Honkai: Star Rail, oznaczona numerem 1.5 i zatytułowana „The Crepuscule Zone”, zostanie wydana 15 listopada. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w urzekającym świecie tych hitowych gier.

Źródło: www.bing.com