Odkryj rozgrywkę Charlotte, nowej postaci w Genshin Impact, przed wydaniem jej gacha.

Genshin Impact, gra stworzona przez HoYoverse, ujawniła niedawno pierwsze grafiki z rozgrywki nowej postaci, Charlotte.

Charlotte, potężna nowicjuszka

Charlotte jest bohaterką typu krio i ma 4-gwiazdkowy poziom rzadkości. Będzie dostępny w grze Event Wish od 8 listopada. Dziś mieliśmy okazję rzucić okiem na rozgrywkę w akcji, choć materiał nadal prezentowany jest w kinowej odsłonie.

Głosy i dubbingi

W wersji angielskiej głosu Charlotte podkłada Maya Aoki Tuttle. W wersji japońskiej podkłada jej głos Azumi Waki, znana z ról w filmach Pętla 8: Lato Bogów, Legenda bohaterów: szlaki do zadumy, Łańcuch Astralny I Dziewczyny z Kopciuszka, mistrzyni idolów.

Prezentacja w dwóch wersjach

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Charlotte w języku angielskim, natomiast japońska wersja z głosem Waki-san jest dostępna na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube.

Szczegółowy przegląd nadchodzących umiejętności

Niewykluczone, że niedługo przed oficjalną premierą ukaże się kolejny zwiastun, prezentujący bardziej szczegółowo możliwości Charlotte.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PS5, PS4, PC, iOS i Androida. Gra jest darmowa, co pozwala odkryć ją bez płacenia ani grosza. Oferuje jednak również mikrotransakcje. Wczoraj byliśmy także świadkami ujawnienia aktualizacji 4.2 zatytułowanej „Masquerade of the Guilty”, zaplanowanej na 8 listopada. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych grach HoYoverse, zupełnie nowa gra RPG akcji typu urban fantasy, Zenless Zone Zero, wkrótce przejdzie kolejną zamkniętą fazę beta. Możesz także przeczytać nasz wywiad z producentem Zhenyu Li na temat Gamescom 2023. Wreszcie następny Honkai: Aktualizacja Star Rail o numerze 1.5 i zatytułowana „The Crepuscule Zone” zostanie wydana 15 listopada.

Źródło: www.bing.com