Odkryj rozgrywkę Charlotte, nowej postaci w Genshin Impact, przed jej wydaniem Gacha.

Czy jesteś fanem Genshin Impact? Przygotujcie się więc, ponieważ deweloper HoYoverse właśnie ujawnił pierwsze spojrzenie na rozgrywkę Charlotte, nowej postaci, która pojawi się w grze.

Poznaj Charlotte, czterogwiazdkową postać krio

Charlotte to czterogwiazdkowa postać krio, która będzie dostępna w jej własnym wydarzeniu, Losowaniu Wydarzenia, począwszy od 8 listopada. Dziś mamy okazję zobaczyć go w akcji w zwiastunie, choć zaprezentowanym w raczej kinowej odsłonie.

Postać, której podkładają głos Maya Aoki Tuttle i Azumi Waki

Głosu Charlotte podkładają w języku angielskim Maya Aoki Tuttle, a po japońsku Azumi Waki, która grała rolę Konohy w „Loop8: Summer of Gods”, Lapis Rosenberg w „The Legend of Heroes: Trails in Reverie” oraz Olive w „Astral”. Chain” i Sanae Katagiri w „The Idolmaster Cinderella Girls”.

Zwiastun w języku angielskim i japońskim

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Charlotte w języku angielskim, natomiast japońska wersja z głosem Waki-san dostępna jest na oficjalnym kanale YouTube. Kolejny zwiastun szczegółowo opisujący jego możliwości może zostać wydany wkrótce, przed oficjalną premierą.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PS5, PS4, PC, iOS i Androida. To darmowa gra RPG, więc możesz w nią zagrać nie wydając ani grosza, ale dostępne są też mikrotransakcje.

Wczoraj odkryliśmy także aktualizację 4.2 zatytułowaną „Masquerade of the Guilty”, która ukaże się 8 listopada. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych grach HoYoverse, wiedz, że zupełnie nowa gra RPG akcji typu urban fantasy „Zenless Zone Zero” wkrótce skorzysta z kolejnej zamkniętej bety. Możesz także przeczytać nasz wywiad z producentem Zhenyu Li z Gamescom 2023.

Wreszcie kolejna aktualizacja Honkai: Star Rail, oznaczona numerem 1.5 i zatytułowana „The Crepuscule Zone”, będzie dostępna 15 listopada.

Źródło: www.bing.com