Odkryj przyszłą rozbudowę mapy Genshin Impact Fountain

Genshin Impact w wersji 4.1 pojawi się pod koniec września i według ostatnich przecieków doda do Fontaine zupełnie nową sekcję mapy. HoYoverse rozszerzyło już takie nowe regiony, a Inazuma i Sumeru powiększyły się wkrótce po dodaniu do gry anime. Mapa lądowa Fontaine’a wygląda na stosunkowo małą w obecnej postaci, ale aktualizacja Genshin Impact wydaje się dodawać zarówno obszary lądowe, jak i podwodne.

Powiększenie mapy Fontaine

Hydro Nation zostało właśnie dodane do północnego Sumeru w Genshin Impact 4.0, a w wersji 4.1 wygląda na to, że mapa będzie nadal rozszerzać się na północ. Mapa Teyvata zaczyna wyglądać nieco dziwnie, Fontaine czuje się odizolowany w północno-zachodnim narożniku, połączony z Sumeru jedynie portami i wąskimi drogami wodnymi.

Dodano nowe posągi i nowe punkty teleportacji

Jeśli mapa, która wyciekła, jest poprawna, nad Dziedzińcem Fontann zostaną dodane dwa nowe posągi Siódemki, a także około piętnaście punktów teleportacyjnych rozsianych po okolicy. Niektóre z tych punktów teleportacji wydają się znajdować pod wodą, co oznacza, że ​​obie strony mapy Fontanny wkrótce się powiększą.

Wyciekły obrazy

Wyciekły obraz pochodzi od wyciekacza znanego jako „blednaya” i możesz go zobaczyć na własne oczy w tym wątku na Reddicie. Nazwy lokalizacji na mapie są w języku rosyjskim, ale nadal można wyraźnie zobaczyć układ nadchodzącego rozszerzenia.

Niedokończona szyna

Co ciekawe, w północnej części Fontaine nie ma w pełni ukończonej linii kolejowej – wydaje się, że linia jest częściowo ukończona lub uszkodzona.

Przygotuj się na wydanie wersji 4.1

Pozostało nieco ponad dwa tygodnie do wydania wersji 4.1, więc wciąż masz czas, aby w pełni wykorzystać Zhongli, a także Childe i nowicjusza Fremineta.

Jeśli nie masz pewności, kogo wybrać dla swojej drużyny, sprawdź naszą listę najlepszych postaci w Genshin Impact, a także dostępne kody umożliwiające zdobycie darmowych Primogemów.

Źródło: www.bing.com