Odkryj nowy tryb gry Genshin Impact 4.3!

Zapowiedź

Wycieki Genshin Impact 4.3 ujawniają nowy tryb gry, który może być najlepszym jak dotąd. Minigra w wersji 4.3 będzie wymagała od graczy użycia ograniczonej ilości amunicji w celu wyeliminowania wrogów. Taktyczne podejście do trybu snajperskiego może uczynić go bardziej wciągającym.

Ujawniono nowy tryb gry

W wyciekach Genshin Impact 4.3 przed premierą wersji w grudniu ujawniono nowy tryb gry. Oczekuje się, że nadchodząca aktualizacja będzie kontynuować zawartość związaną z regionem Fontanny, wprowadzoną w Teyvat na początku tego roku, chociaż nie będzie bezpośrednio omawiać głównych zadań kampanii w narodzie Hydro.

Na przykład zestaw rozgrywki Navii w Genshin Impact 4.3 wyciekł, zanim w ogóle potwierdzono, że jest nową grywalną postacią GEO w grze. Mimo że wycieki postaci są zazwyczaj jedną z najbardziej wciągających udostępnianych treści, bardzo cenione są również funkcje rozgrywki .

Wygląda na to, że w wersji 4.3 gracze będą mogli wziąć udział w minigrze opartej na snajperach, która będzie częścią większego wydarzenia z wieloma trybami gry.

Ekscytujące wyzwanie

Według przecieków niektóre etapy trybu minigry snajperskiej będą miały dodatkowe cele, jak np. obrona celów przed atakującymi wrogami. Ujawniona koncepcja gry snajperskiej wydaje się prosta, ale na tyle trudna, że ​​od samego początku stanowiła wyzwanie.

Chociaż broń palna nie jest niczym nowym w świecie Teyvat, najwyraźniej będzie to pierwszy raz, kiedy gracze będą mogli nią sterować. Można to powiązać z pojawieniem się nowych postaci w tej aktualizacji, Navii i Chevreuse.

Oczekiwanie na wersję 4.3

Oczekuje się, że większe przecieki ujawnią więcej podczas transmisji na żywo wersji 4.3 zaplanowanej na 8 grudnia. Jego realizacja zaplanowana jest na 20 grudnia. Pomimo możliwości, że na razie nie będzie więcej zadań Archonta, wygląda na to, że Genshin Impact 4.3 nadrobi to długą listą zawartości do rozegrania, z których jeden może być najlepszym trybem gry opracowanym do tej pory.

Źródło: screenrant.com