Odkryj nowy letni patch Genshin Impact: „Summertide Scales and Tales”

Genshin Impact przygotowuje się do uruchomienia swojej letniej aktualizacji, która będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu. Ta aktualizacja wprowadzi nową postać, tymczasową mapę i kilka wydarzeń sezonowych.

Nowa mapa i mini-gry

Aktualizacja zatytułowana „Summertide Scales and Tales” wprowadzi nową mapę o nazwie Simulanka, zawierającą postacie z papieru origami oraz miasta mechaniczne i kolejowe. W tym nowym regionie pojawią się także różne minigry, takie jak „Metropole Trials”, w których będziesz musiał tworzyć drużyny postaci, aby ukończyć wyzwania bojowe, oraz „Flying Hatter’s Trick”, w której będziesz musiał chwytać figurki zabawek. Za ukończenie tych gier zdobędziesz rozgwiazdy, które będziesz mógł wydać w grze, aby zdobyć figurki do wystawienia.

Nowa postać i wydarzenia

Nowa pięciogwiazdkowa postać, Emilie, jest perfumiarką z Fontaine. Uzbrojona we włócznię Dendro zadaje większe obrażenia płonącym wrogom. Jego atak „Sprawa Lumidouce” regularnie zadaje obrażenia Dendro. Jego osobiste zadanie pojawi się w drugiej połowie Życzeń Wydarzenia w wersji 4.8 Genshin Impact. Navia i Nilou będą dostępne w Event Wishes w pierwszej połowie, natomiast Yelan dołączy do Emilie w drugiej połowie.

Wycieczka i wskazówki

Genshin Impact 4.8, czyli „Summertide Scales and Tales”, ukaże się 17 lipca. Jeśli grasz w nową grę HoYoverse, Zenless Zone Zero, zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać tę darmową grę RPG akcji.

Źródło: www.gamespot.com