Odkryj nowości w łatce Genshin Impact 4.1: nową postać, strefę, wydarzenia i nie tylko.

Program specjalny Genshin Impact powraca, dając fanom ekskluzywny podgląd długo oczekiwanej aktualizacji 4.1. Jak zwykle, najnowsza aktualizacja obiecuje szereg nowych, ekscytujących treści, w tym nowe grywalne postacie, wydarzenia i kontynuację epopei Podróżnika w Fontaine.

Dalsza część historii z aktualizacją 4.1

Genshin Impact w wersji 4.1 kontynuuje historię z nową misją Archonta zatytułowaną „To the Stars Shining in the Deep”. W tym rozdziale widzimy przybycie prawdziwego wysłannika Fatui pochodzącego z Fontaine, Arlecchino, po uwięzieniu Childe w twierdzy Meropide. Po tym incydencie dyplomatycznym Furina, Archon Hydro i Neuvillette, sędzia Fontaine, proszą Podróżnika o pomoc. Proszą ich, aby udawali przestępców i przedostali się do więzienia w Fontaine.

Nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1, Neuvillette, posiadacz 5-gwiazdkowej wizji Hydro i posiadacz Katalizatorów, a także Wriothesley, 5-gwiazdkowy Cryo Catalyst, będą wreszcie grywalni. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya w towarzystwie Ventiego będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1.

Nowy obszar do odkrycia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar: ruiny dawnego Centralnego Laboratorium Badawczego Fontaine. Gracze będą mogli zbadać ten opuszczony obszar i odkryć jego fascynującą, ukrytą historię.

Nowe, ekscytujące wydarzenia

Wraz z wersją 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka nowych, ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Rytuały rzucania stu tempami, Erupcja inspiracji i Naprawianie perspektyw malarskich. W Hundred-Pace Hurling Rites gracze muszą trafić jak najwięcej posiadanych pul w ograniczonym czasie. Inspiration Eruption rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali Mityczny Nexus, który blokuje inspirację w określonym czasie, podczas gdy Mending Painting Prospects zadaniem graczy jest robienie zdjęć i szukanie brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu, zatytułowanym „Dodoco’s Bomb-Tastic Adventure”, gracze dołączą do Klee i będą bawić się Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię wrogich kolczastych ryb.

Data premiery wersji 4.1

Premiera wersji 4.1 Genshin Impact zaplanowana jest na 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia związanego z logowaniem, które zapewni im Primogems, Fragile Resin i różne inne darmowe nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com