Odkryj nowości w Genshin Impact Patch 4.1: postać, strefa, wydarzenia i wiele więcej

Genshin Impact 4.1: odkryj wszystkie nowe funkcje następnej aktualizacji!

Długo oczekiwana aktualizacja

Nowa aktualizacja Genshin Impact, wersja 4.1, wreszcie jest dostępna i zapewnia mnóstwo ekscytującej zawartości. Gracze będą cieszyć się nowymi grywalnymi postaciami, ekscytującymi wydarzeniami i kontynuacją epickiej podróży od Podróżnika do Fontanny.

Ekscytujące zadanie

Wraz z wydaniem wersji 4.1 nowe zadanie Archonta dodaje historii pikanterii. Ta nowa misja, zatytułowana „W stronę jasnych gwiazd w głębinach”, dotyczy prawdziwego Harbinger Fatui z Fontaine w Arlecchino. Po uwięzieniu Childe’a w twierdzy Meropide, Archont Hydro Furina i sędzia de Fontaine z Neuvillette wzywają Podróżnika o pomoc. Ten ostatni będzie musiał przebrać się za przestępcę i przedostać się do więzienia w Fontaine, aby rozwiązać ten kryzys dyplomatyczny.

Nowe grywalne postacie

Genshin Impact w wersji 4.1 wprowadza także dwie długo oczekiwane nowe grywalne postacie. Z jednej strony Neuvillette, pięciogwiazdkowa posiadaczka wizji Hydro i posiadacza katalizatora, wejdzie wraz z Hu Tao. Z drugiej strony Wriothesley, 5-gwiazdkowy posiadacz wizji Cryo i użytkownik katalizatora, będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1 w tym samym czasie co Venti.

Nowa przestrzeń do odkrycia

Gracze będą mogli także odkryć nowy obszar w wersji 4.1 Genshin Impact. Są to ruiny centralnego laboratorium dawnego Instytutu Badawczego Fontaine, oferującego nową, ekscytującą przygodę. Poznaj ten opuszczony obszar i odkryj jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia

Genshin Impact w wersji 4.1 przynosi także kilka ekscytujących wydarzeń. Wśród nich gala poetycka prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to, podzielone na trzy fazy, obejmuje wydarzenia takie jak Sto kroków w płomieniach, Erupcja inspiracji i Perspektywy naprawy lakieru. W Cent Pas Enflammés gracze muszą trafić jak najwięcej pul w ograniczonym czasie. Inspiration Burst rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali Mityczny Nexus, który utrudnia inspirację w określonym czasie. Jeśli chodzi o perspektywy naprawy lakieru, gracze będą mieli za zadanie robić zdjęcia i szukać brakujących elementów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Wybuchowo niesamowita przygoda Dodoco” gracze dołączą do Klee, aby bawić się Jumpty Dumpties. Będą musieli użyć Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię atakujących parzących ryb.

Bliski termin premiery

Wersja 4.1 Genshin Impact planowana jest na 27 września, w związku z obchodami rocznicy gry. Fani będą mogli cieszyć się ekscytującymi bonusami, w tym nowym wydarzeniem logowania, które zapewni im darmowe Primogems, Fragile Resin i inne różne nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com