Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: postać, strefa, wydarzenia i wiele więcej

Genshin Impact: odkryj nowe, wybuchowe funkcje wersji 4.1!

Nowe zadanie i nowe postacie

Wersja 4.1 Genshin Impact kontynuuje historię z nowym zadaniem Archonta „Do gwiazd, które świecą w głębinach”. W tym rozdziale widzimy przybycie prawdziwego Zwiastuna Fatui, Arlecchino, pochodzącego z Fontaine, po uwięzieniu Chile w fortecy Meropide. W związku z tym incydentem dyplomatycznym Archont Hydro Furina i sędzia de Fontaine z Neuvillette zwracają się o pomoc do Podróżnika, powierzając mu zadanie przebrania się za przestępcę i infiltracji więzienia Fontaine’a.

Wraz z wydaniem wersji 4.1, Neuvillette, 5-gwiazdkowy posiadacz wizji Hydro i manipulator katalityczny, oraz Wriothesley, 5-gwiazdkowy posiadacz wizji Cryo, będą wreszcie grywalni. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya wraz z Ventim będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1.

Nowy obszar do odkrycia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny centralnego laboratorium dawnego Instytutu Badawczego Fontaine, który przygotowuje grunt pod nową przygodę. Gracze będą mogli eksplorować ten opuszczony region i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia

Wraz z wersją 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Sto krzykliwych kroków, Przypływ inspiracji i Naprawianie perspektyw malarskich. W Stu Krokach gracze muszą trafić jak najwięcej pul w określonym czasie. Inspiration Eruption rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali Mityczny Nexus, który utrudnia Inspirację w określonym czasie, podczas gdy Painting Perspectives to Repair stawia graczom zadanie robienia zdjęć i szukania brakujących przedmiotów.

Podczas innego wydarzenia, zwanego „Wybuchową przygodą Dodoco”, gracze dołączą do Klee i będą bawić się Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpty Dumpties, aby pokonać armię atakujących parzących ryb.

Wydanie i bonusy

Premiera wersji 4.1 Genshin Impact zaplanowana jest na 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im darmowe Primogems, Fragile Resin i różne inne nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com