Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: nowe postacie, strefy i wydarzenia!

Genshin Impact: odkryj podgląd nowych funkcji aktualizacji 4.1!

Nowe ekscytujące zadanie

W wersji 4.1 Genshin Impact oferuje nową misję Archonta zatytułowaną „W stronę gwiazd świecących w głębinach”. W tym rozdziale pojawia się Arlecchino, prawdziwy zwiastun frakcji Fatui z Fontaine. Rzeczywiście, po uwięzieniu Childe’a w Twierdzy Meropide, Furina, Archon Hydro, a także sędzia Fontaine, Neuvillette, potrzebują pomocy Podróżnika. Zarzucają temu ostatniemu przebranie się za przestępcę i przedostanie się do więzienia w Fontaine.

Nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1 pojawią się dwie nowe 5-gwiazdkowe postacie: Neuvillette, posiadacz wizji Hydro i dzierżący katalizator, a także Wriothesley, posiadacz wizji Cryo i także użytkownik katalizatora. Neuvillette będzie miała swój własny baner powitalny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1 wraz z Venti.

Nowy obszar do odkrycia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadzi także nowy obszar: ruiny starego Centralnego Laboratorium Badawczego Fontaine. Gracze będą mieli okazję zbadać ten opuszczony obszar i odkryć jego ukrytą i fascynującą historię.

Nowe, ekscytujące wydarzenia

Genshin Impact w wersji 4.1 będzie zawierał kilka ekscytujących wydarzeń. Wśród nich gala poetycka prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to zostanie podzielone na trzy fazy: Rytuały rzucania stu tempami, Erupcja inspiracji i Naprawianie perspektyw malarskich. W Hundred-Pace Hurling Rites gracze będą musieli rozbić jak najwięcej pul w określonym czasie. Inspiration Eruption rzuca graczom wyzwanie, aby pokonać mityczny Nexus, który utrudnia inspirację, zawsze w określonym czasie. Jeśli chodzi o Naprawa perspektyw malarskich, będziesz musiał robić zdjęcia i szukać zagubionych przedmiotów.

Kolejne wydarzenie o nazwie „Wybuchowa przygoda Dodoco” umożliwi graczom dołączenie do Klee i zabawę z Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię atakujących parzących ryb.

Premiera zaplanowana na 27 września

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 jest zaplanowana na 27 września w związku z obchodami rocznicy gry. Fani będą mogli cieszyć się ekscytującymi bonusami, takimi jak nowe wydarzenie logowania, które zapewni im Primogems, Fragile Resin i różne inne nagrody.

Zanurz się teraz w świecie Genshin Impact i odkryj inne gry RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com