Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: nową postać, strefę, wydarzenia i wiele więcej

Zanurz się w świecie Genshin Impact dzięki długo oczekiwanej najnowszej aktualizacji w wersji 4.1. Ta aktualizacja zapewnia mnóstwo nowej, ekscytującej zawartości, takiej jak nowe grywalne postacie, wydarzenia i kontynuacja epopei Podróżnika w Fontaine.

Nowe zadanie Archonta i grywalne postacie

Wersja 4.1 Genshin Impact oznacza kontynuację historii z nowym zadaniem Archonta zatytułowanym „Do gwiazd, które świecą w głębinach”. W tym rozdziale widzimy przybycie prawdziwego Harbingera Fatui z Fontaine w Arlecchino po uwięzieniu Childe’a w Twierdzy Meropide. Po tym incydencie dyplomatycznym Archont Hydro Furina i Iudex Fontaine’a z Neuvillette proszą Podróżnika o pomoc, powierzając mu misję udawania przestępcy i infiltracji więzienia Fontaine’a.

Wraz z wydaniem wersji 4.1 w końcu będzie można grać Neuvillette, posiadaczem 5-gwiazdkowego Hydrowizji i adepta katalizatora, a także Wriothesleya, 5-gwiazdkowego adepta Cryo również używającego katalizatora. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya z Ventim będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1.

Odkryj nowy region i ekscytujące wydarzenia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy region: ruiny starego Centralnego Laboratorium Badawczego Fountain. Gracze będą mogli eksplorować ten opuszczony region i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

W Genshin Impact w wersji 4.1 planowanych jest także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym wydarzenie o nazwie „Gala Poezji”, którego gospodarzami są Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: rytuały stu kroków, wybuch inspiracji i naprawianie perspektyw malarskich. W Rytuałach Stu Kroków gracze muszą trafić w jak największą liczbę doniczek w określonym czasie. Inspiration Eruption rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali Mityczny Nexus, który utrudnia inspirację, zawsze w określonym czasie, podczas gdy Naprawianie perspektyw malarskich wymaga od graczy robienia zdjęć i szukania brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Wybuchowa przygoda Dodoco” gracze dołączą do Klee i będą się dobrze bawić ze Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpty Dumpties, aby pokonać armię najeżdżających Spikey Fish.

Data premiery wersji 4.1 i obchody rocznicy gry

Wersja 4.1 Genshin Impact będzie dostępna 27 września, zbiegając się z obchodami rocznicy gry, więc fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im Primogems, Fragile Resin i różne inne darmowe nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com