Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: Nowa postać, strefa, wydarzenia i wiele więcej.

Program specjalny Genshin Impact powraca, dając fanom ekskluzywny podgląd długo oczekiwanej aktualizacji 4.1. Jak zwykle, najnowsza aktualizacja obiecuje szereg nowych, ekscytujących treści, w tym nowe grywalne postacie, wydarzenia i kontynuację epopei Podróżnika w Fontaine.

Nowe zadanie archonta

Genshin Impact w wersji 4.1 kontynuuje historię z nowym zadaniem archonta zatytułowanym „Do gwiazd, które świecą w głębinach”. W tym rozdziale widzimy przybycie prawdziwego przywódcy Fatui, pochodzącego z Fontaine, Arlecchino, po uwięzieniu Childe w fortecy Meropide. Po tym incydencie dyplomatycznym Archont Hydro Furina i sędzia de Fontaine z Neuvillette zwracają się o pomoc do Podróżnika, prosząc go, aby przebrał się za przestępcę i zinfiltrował więzienie Fontaine’a.

Nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1, Neuvillette, właściciel pięciogwiazdkowej wizji Hydro i użytkownik katalizatora, a także Wriothesley, użytkownik pięciogwiazdkowego katalizatora Cryo, staną się wreszcie grywalni. Sztandar Neuvillette będzie działał podczas pierwszej fazy aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast Sztandar Wriothesleya wraz z Ventim będą dostępne w drugiej fazie wersji 4.1.

Nowy obszar do odkrycia

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny starego Centralnego Laboratorium Badawczego Fontaine, przygotowując grunt pod nową przygodę. Gracze będą eksplorować ten opuszczony obszar i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia

Wraz z wersją 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Rytuały Stu Kroków, Wybuch Inspiracji i Perspektywy Malarstwa Regeneracyjnego. W Rites of the Hundred Steps gracze muszą trafić w jak największą liczbę posiadanych pul w określonym czasie. Erupcja Inspiracji rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali Mityczny Nexus, który utrudnia inspirację w określonym czasie, podczas gdy Perspektywy Malowania Regenerującego wymagają od graczy robienia zdjęć i szukania brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Dodoco’s Bombastic Adventure” gracze dołączą do Klee i będą grać Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię atakujących parzących ryb.

Wydanie i obchody urodzin

Wersja 4.1 Genshin Impact będzie dostępna 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im Primogems, Fragile Resins i różne inne darmowe nagrody .

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com