Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: baner postaci, nowy region, wydarzenia i nie tylko

Genshin Impact: Odkryj pierwsze kuszące szczegóły aktualizacji 4.1!

Całkowite zanurzenie się w świecie Fontaine’a

Genshin Impact w wersji 4.1 obiecuje graczom nowe, ekscytujące przygody. Zanurz się w serce fabuły dzięki nowemu zadaniu „Do gwiazd świecących w głębinach”. Ten etap historii wyznacza długo oczekiwane przybycie Arlecchino, prawdziwego Zwiastuna Fatui z Fontaine, po uwięzieniu Childe’a w Twierdzy Méropides. W obliczu tego incydentu dyplomatycznego Furina, Archont Hydro i Neuvillette, sędzia Fontaine, wzywają Podróżnika o pomoc. Powierzają mu misję udawania przestępcy i infiltracji więzienia w Fontaine.

Nowe grywalne postacie do epickich bitew

Wraz z wydaniem wersji 4.1 gracze będą mogli w końcu wcielić się w Neuvillette, posiadacza wizji Hydro i mistrza Katalizatorów. Będą także mogli przejąć kontrolę nad Wriothesleyem, posiadaczem wizji Cryo, a także ekspertem w dziedzinie katalizatorów. Neuvillette będzie miała swój sztandar w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao. Jeśli chodzi o Wriothesleya, udostępni on swój baner Venti podczas drugiej fazy wersji 4.1.

Poznaj sekretne ruiny Centralnego Laboratorium Fontaine

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar, ruiny starego Centralnego Laboratorium Fontaine, oferując nowe perspektywy przygody. Gracze będą mogli eksplorować ten opuszczony region i odkrywać jego fascynującą, ukrytą historię.

Ekscytujące wydarzenia, które sprawią, że doświadczenie będzie jeszcze bardziej wciągające

Kilka ekscytujących nowych wydarzeń czeka na graczy Genshin Impact w wersji 4.1. Przede wszystkim gala poetycka, prowadzona przez Hu Tao i Ventiego, składa się z trzech etapów: „Rytuały stu kroków”, „Erupcja inspiracji” i „Poszukiwanie obrazów”. W pierwszej fazie gracze muszą rozbić jak najwięcej puli w określonym czasie. Erupcja Inspiracji rzuca graczom wyzwanie pokonania Mitycznego Splotu, który blokuje Inspirację w ograniczonym czasie, podczas gdy „Poszukiwanie malarstwa” polega na robieniu zdjęć i poszukiwaniu brakujących przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Wybuchowa przygoda Dodoco” gracze dołączą do Klee i będą się dobrze bawić z Jumpty Dumpties. Użyją Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię atakujących skąpych ryb.

Premiera zaplanowana na 27 września ku uciesze fanów

Wersja 4.1 Genshin Impact będzie dostępna 27 września w związku z obchodami rocznicy gry. Fani mogą spodziewać się wielu ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia związanego z logowaniem, które zapewni im Primogems, Fragile Resin i różne inne darmowe nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com