Odkryj nowości w Genshin Impact 4.1: baner postaci, nowy obszar, ekscytujące wydarzenia!

Uzyskaj ekskluzywne spojrzenie na długo oczekiwaną aktualizację Genshin Impact 4.1 dzięki specjalnemu programowi Genshin Impact. Jak zawsze, najnowsza aktualizacja obiecuje nowe grywalne postacie, ekscytujące wydarzenia i kontynuację epickiej podróży od Podróżnika do Fontanny.

Nowa, ekscytująca historia

Wersja 4.1 Genshin Impact zawiera nowe zadanie Archonta zatytułowane „W stronę gwiazd świecących w głębinach”. W tym nowym rozdziale pojawia się prawdziwy Fatui Harbinger, pochodzący z Fontaine, Arlecchino, po uwięzieniu Childe w fortecy Meropide. Po tym incydencie dyplomatycznym Furina, Archon Hydro i Neuvillette, sędzia Fontaine, proszą Podróżnika o pomoc w przebraniu się za przestępców i infiltracji więzienia Fontaine’a.

Nowe grywalne postacie

Wraz z wydaniem wersji 4.1 wreszcie będzie można grać w Neuvillette, 5-gwiazdkowego posiadacza wizji Hydro i użytkownika katalizatora, a także Wriothesleya, 5-gwiazdkowego posiadacza wizji Cryo i użytkownika katalizatora. Baner Neuvillette będzie dostępny w pierwszej fazie aktualizacji wraz z Hu Tao, natomiast baner Wriothesleya z Ventim będzie dostępny w drugiej fazie wersji 4.1 Genshin Impact.

Nowy obszar i nowe przygody

Aktualizacja Genshin Impact 4.1 wprowadza także nowy obszar: ruiny Centralnego Laboratorium dawnego Instytutu Badawczego Fontaine. Ten odludny obszar oferuje otoczenie sprzyjające nowym przygodom. Gracze będą mogli eksplorować ten obszar i odkrywać jego fascynującą i ukrytą historię.

Nowe, ekscytujące wydarzenia

Wraz z wersją 4.1 w Genshin Impact pojawi się także kilka ekscytujących wydarzeń, w tym gala poezji prowadzona przez Hu Tao i Venti. Wydarzenie to podzielone jest na trzy fazy: Rytuały rzucania stu tempami, Erupcja inspiracji i Naprawianie perspektyw malarskich. W Hundred-Pace Hurling Rites gracze muszą trafić jak najwięcej pul w ograniczonym czasie. Inspiration Eruption rzuca wyzwanie graczom, aby pokonali zatykający Inspirację Mityczny Nexus w określonym czasie, podczas gdy Mending Painting Prospects mają za zadanie robić zdjęcia i szukać zagubionych przedmiotów.

W innym wydarzeniu zatytułowanym „Dodoco’s Bomb-Tastic Adventure” gracze dołączą do Klee, aby bawić się Jumpty Dumpties. Gracze będą używać Dodoco do rzucania różnymi rodzajami Jumpy Dumpties, aby pokonać armię inwazyjnych i kłujących ryb.

Data premiery i obchody rocznicowe

Premiera Genshin Impact w wersji 4.1 zaplanowana jest na 27 września i zbiegnie się z obchodami rocznicy gry, co oznacza, że ​​fani mogą spodziewać się ekscytujących bonusów, w tym nowego wydarzenia logowania, które zapewni im Primogems, Fragile Resin i różne inne nagrody.

Dowiedz się więcej o Genshin Impact i innych grach RPG z otwartym światem, odwiedzając sekcję aktualności na naszej stronie.

Źródło: www.bing.com