Odkryj nowości w aktualizacji Genshin Impact 4.8

Aktualizacja Genshin Impact 4.8: zbliżają się letnie nowe funkcje

Nowe letnie funkcje pojawią się w Genshin Impact

Wkrótce nadejdzie aktualizacja Genshin Impact 4.8, zawierająca nową letnią zawartość do odkrycia. Zaplanowane na 17 czerwca wydarzenie to nie jest jedynie ograniczonym czasowo wydarzeniem czy serią specjalnych nagród, ale naprawdę dużym rozszerzeniem gry. Co więc nam to przyniesie? Dowiedzmy się razem.

Pierwszą i największą nowością jest dodanie Simulanki, nowej tymczasowej mapy oferującej unikalne stworzenia i mechaniki do odkrycia. Nowej mapie towarzyszy przybycie Dendrie, pięciogwiazdkowego użytkownika broni drzewcowej Dendro.

Gra oferuje także nowe kostiumy dla Kirary i Nilou, serię sezonowych wydarzeń (jak można było się spodziewać) ze specjalnymi nagrodami, a także dostępne Event Shoty. Ważna aktualizacja perspektywy, która zawiera także pierwszy rzut oka na to, co nas czeka wraz z nadchodzącym dodatkiem Natlana.

Ciesz się nowymi letnimi mini-grami

Nie będziemy zdradzać wszystkich nowych minigier, ale naszą uwagę przykuło wyzwanie związane z lotem szybowcem Northern Winds, w ramach którego wzbijasz się w powietrze nad Simulanką i strzelasz do balonów, aby zdobyć punkty.

Rzadko zdarza się, aby gra oferowała taką nowość w ramach wydarzenia sezonowego, chociaż niektórzy mogą być rozczarowani faktem, że Simulanka jest dostępna tylko przez ograniczony czas. Na szczęście jest mnóstwo czasu, aby z tego skorzystać, bo nowa aktualizacja pojawi się na platformach już 17 lipca i potrwa długo.

Czekając na nadejście nowej aktualizacji, może rzucisz okiem na nasz wybór najlepszych gier mobilnych 2024 roku (jak dotąd), aby zobaczyć, co polecamy? Możesz też zapoznać się z najnowszą odsłoną naszej serii poświęconej pięciu najlepszym nowym grom mobilnym, które wypróbujesz w tym tygodniu i przekonasz się, co nowego!

Źródło: www.pocketgamer.com