Odkryj nowe szybowce Neuvillette w Genshin Impact!

Ujawniono nową zapowiedź tego, jak kolejna pięciogwiazdkowa postać Genshin Impact, Neuvillette, pojawi się na różnych szybowcach. Neuvillette jest jedną z dwóch grywalnych postaci zapowiedzianych w wersji 4.1, obok Wriothesleya, pierwszego użytkownika katalizatora Cryo w grze. Szybowce w Genshin Impact mają jedynie wartość kosmetyczną i nie zapewniają dodatkowych statystyk. Nagrody za reputację mogą obejmować szybowce, przepisy kulinarne, karty telefoniczne, plany kowalskie i przydatne przedmioty.

Neuvillette z różnymi szybowcami

Wyciek ujawnia wygląd kolejnej postaci Genshin Impact, Neuvillette, z różnymi szybowcami. Ta pięciogwiazdkowa postać jest jedną z dwóch grywalnych jednostek ogłoszonych już w nadchodzącej wersji 4.1. Dołączy do niego pierwszy użytkownik gry Cryo Catalyst, imieniem Wriothesley.

Szybowiec to specjalny mechanizm, który pozwala Podróżnikom unosić się w powietrzu. Aby aktywować tę funkcję, gracze po prostu naciśnij przycisk skoku, będąc na wysokości. Jak dotąd firma Genshin Impact wypuściła kilka różnych szybowców, które poza walorami kosmetycznymi nie zapewniają żadnych dodatkowych statystyk.

Neuvillette i szybowce

Nowy wyciek opublikowany przez użytkownika Twittera Teyvattabloid2 ujawnił, jak będzie wyglądać użytkownik Hydro Catalyst Neuvillette, wyposażony w różne typy szybowców. Fani twierdzą, że spośród ośmiu zaprezentowanych szybowców niedawno wprowadzony na rynek szybowiec Wings of the Merciful najlepiej pasuje do projektu Neuvillette. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że ten szybowiec został wprowadzony w wersji 4.0 Genshin Impact i można go uzyskać po osiągnięciu 10 poziomu reputacji w nowym regionie Fountain. PD reputacji można zdobyć, wykonując misje, zlecenia, różne zadania lub po prostu eksplorując świat Teyvat. Oprócz szybowców nagrody za reputację mogą obejmować także przepisy kulinarne, karty telefoniczne, plany kowalskie i wiele innych przydatnych przedmiotów.

Siła Neuvillette’a

Neuvillette to jedna z najpotężniejszych postaci w regionie Fontaine, czego dowodem jest także jedna ze scen przerywnikowych, w których z łatwością pokonał Childe’a, jednego z jedenastu Stewardów Fatui. Niektóre plotki mówią, że jest on silniejszy od samego Archonta Fontanny, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę, że Archonci są na ogół najpotężniejszymi postaciami w swoich regionach.

Jeśli chodzi o jego siłę na polu walki, poprzednie przecieki ujawniły, że Neuvillette dysponuje specjalnym naładowanym atakiem, którego można użyć wydłużając czas ładowania. Pozwala mu to na wykonanie potężnego ataku Hydrowiązką, który zadaje duże obrażenia obszarowe, ale jednocześnie powoduje, że Neuvillette traci HP podczas jego używania. Na szczęście ta wada jest ograniczona do 50%, co nie powinno stanowić problemu, ponieważ większość postaci Hydro kumuluje duże ilości HP.

Rola Neuvillette’a

Chociaż HoYoverse nie potwierdził jeszcze swojej roli w zespole, gracze uważają, że prawdopodobnie będzie on główną postacią DPS w większości składów drużyn w Genshin Impact. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego użytkownika Hydro, gracze będą musieli poczekać tydzień lub dwa, aż HoYoverse zorganizuje wydarzenie na żywo dla Genshin Impact w wersji 4.1.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest w przygotowaniu.

Źródło: www.bing.com