Odkryj nowe skrzydła Neuvillette w Genshin Impact!

Genshin Impact Leak ujawnia różne szybowce dla nadchodzącej postaci Neuvillette

Wyciek Genshin Impact pokazuje Neuvillette z różnymi szybowcami

Niedawny wyciek Genshin Impact ujawnił pojawienie się nadchodzącej postaci Neuvillette wyposażonej w różne szybowce. Neuvillette to wyczekiwana pięciogwiazdkowa postać i jedna z dwóch grywalnych jednostek zapowiedzianych w nadchodzącej wersji 4.1. Towarzyszyć mu będzie Wriothesley, pierwszy użytkownik katalizatora Cryo w grze.

Znaczenie szybowców w Genshin Impact

Szybownictwo to unikalna mechanika w Genshin Impact, która pozwala graczom przemierzać niebo. Naciskając przycisk skoku w powietrzu, gracze mogą aktywować swoje szybowce i szybować po świecie Teyvat. Chociaż szybowce w grze nie mają żadnych dodatkowych statystyk, mają wielką wartość kosmetyczną.

Wyciek ujawnia opcje szybowca Neuvillette

Wyciek udostępniony przez użytkownika Twittera Teyvattabloid2 przedstawia Neuvillette wyposażonego w różne typy szybowców. Fani uważają, że spośród ośmiu pokazanych szybowców Wings of Merciful najlepiej odpowiada projektowi Neuvillette. Ten konkretny szybowiec został wprowadzony w wersji 4.0 Genshin Impact i można go uzyskać po osiągnięciu 10. poziomu reputacji w regionie Fontaine. Oprócz szybowców nagrody reputacji mogą obejmować przepisy kulinarne, wizytówki, plany kucia i wiele innych przydatnych przedmiotów.

Moc i zdolności Neuvillette’a

Neuvillette jest uważana za jedną z najpotężniejszych postaci w regionie Fontaine. W przerywniku filmowym bez wysiłku pokonuje Childe’a, jednego z jedenastu Zwiastunów Fatui. Plotki sugerują nawet, że może być silniejszy od Archonta Fontaine’a. Ci Archonci są zazwyczaj najpotężniejszymi postaciami w swoich regionach.

Jeśli chodzi o zdolności bojowe, poprzednie przecieki ujawniły, że Neuvillette posiada unikalny Naładowany Atak. Atak ten można wyzwolić, wydłużając czas ładowania, co skutkuje niszczycielskim atakiem promienia wodnego, który zadaje ogromne obrażenia obszarowe. Jednak użycie tej zdolności powoduje, że Neuvillette traci HP. Na szczęście to osłabienie jest ograniczone do 50%, co nie powinno stanowić problemu dla graczy, którzy mają dobre statystyki HP swoich postaci Hydro.

Potencjalna rola Neuvillette w rozgrywce

Choć HoYoverse nie potwierdziło tego jeszcze, gracze spekulują, że Neuvillette będzie prawdopodobnie główną postacią DPS w większości składów drużyn. Aby dowiedzieć się więcej o użytkowniku Hydro i jego mechanice rozgrywki, gracze będą musieli poczekać, aż HoYoverse zorganizuje wydarzenie na żywo dotyczące Genshin Impact w wersji 4.1, które ma się odbyć w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych, a wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com