Odkryj nowe postacie w wersji 4.3 Genshin Impact

Genshin Impact: Odkryj Navię i Chevreuse, nowe postacie w wersji 4.3

Dwie nowe postacie

Genshin Impact, słynna gra RPG, przygotowuje wydanie swojej wersji 4.3 z dwiema nowymi postaciami: Navią i Chevreuse. Od niedawnego wydania regionu Fontanny wprowadzono już wiele postaci, ale w przyszłych aktualizacjach będzie ich jeszcze więcej. Gracze wkrótce będą mogli wcielić się w nowych członków drużyny.

Navia, długo oczekiwana postać

Najważniejszą wiadomością w wersji 4.3 jest pojawienie się Navii, postaci z niecierpliwością oczekiwanej przez graczy. Rzeczywiście, Navia będzie pierwszą postacią z elementu Geo, która zostanie dodana do gry od prawie dwóch lat. Gracze z niecierpliwością czekali na nową postać z tej kategorii, a ostatnim dodatkiem do Geo był Yun Jin w styczniu 2022 roku. W tym roku nie zaoferowano żadnych nowych postaci z tego elementu.

Obiecujący duet

Oprócz Navii Genshin Impact powita także Chevreuse w wersji 4.3. Postać ta będzie wyposażona w broń typu Pyro Polearm. Gracze będą zatem mogli skorzystać z dwóch nowych członków swojej drużyny.

Premiera Genshin Impact w wersji 4.3 zaplanowana jest na koniec grudnia. Do tego czasu gracze nadal będą mogli korzystać z kilku aktualizacji wraz z pojawieniem się innych długo oczekiwanych postaci.

Źródło: www.bing.com