Odkryj nowe postacie w wersji 4.3 Genshin Impact!

Najnowsze przecieki Genshin Impact ujawniły graczom spojrzenie na dwie zupełnie nowe postacie, Navię i Chevreuse, które mają zostać dodane do gry wraz z aktualizacją do wersji 4.3. Wprowadzenie najnowszego regionu Fontaine umożliwiło już fanom zapoznanie się z szeroką gamą nowych postaci w trakcie jego rozwoju. Gracze mogli już zebrać braci i siostry z „Domu Serca”, przy czym Lyney i Lynette były dostępne w pierwszej połowie wersji 4.0, a następnie Freminet w drugiej. Teraz jeszcze więcej przyszłych członków składu jest wyśmiewanych w związku z grą.

Rosnąca lista

Choć obecnie można grać tylko trzema postaciami z początkowej obsady Fontaine’a, historia Genshin Impact już zainspirowała wiele innych postaci, które pojawią się w przyszłości. W wersji 4.1 dodani zostaną Neuvillette, Prezes Sądu Najwyższego Fontaine i Wriothesley, administrator Meropide Fortress, jako grywalne postacie, odpowiednio Hydro i Cryo Catalyst. W historii pojawi się także kilka nadchodzących postaci, w tym między innymi Navia, Charlotte i Clorinda. Teraz postacie wyróżnione w wersji 4.3 są drażnione, kilka poprawek wcześniej.

Dwie obiecujące nowe postacie

Nowy wyciek udostępniony przez Tao, dobrze znanego autora przecieków z Genshin Impact, za pośrednictwem StepLeaker, ujawnił przedmioty i broń dwóch nowych postaci, które pojawią się w wersji 4.3. Oczekuje się, że wersja 4.3 wprowadzi Navię jako pięciogwiazdkową postać w aktualizacji, którą będzie można grać jako postać Geo Claymore. Navii towarzyszyć będzie Chevreuse, który zadebiutuje jako postać Pyro Polearm w Genshin Impact. Wydanie wersji 4.3 jest obecnie zaplanowane na koniec grudnia.

Oczekiwany powrót

Dodanie Navii do grywalnej listy będzie oznaczać poważny powrót Genshin Impact, o który wielu graczy prosiło od dawna. Navia będzie pierwszą nową postacią z elementem Geo dodaną do gry od prawie dwóch lat. Ostatnia postać Geo dodana do Genshin Impact pojawiła się wraz z wydaniem Yun Jin w styczniu 2022 r., a ostatni członek pięciogwiazdkowego składu elementu Geo pojawił się miesiąc wcześniej wraz z wydaniem Arataki Itto w wersji 2.3. Warto odnotować, że Genshin Impact nie wypuściło nowej postaci Geo przez cały cykl regionu Sumeru.

Znaczące rozszerzenie grywalnej listy

Premiera Navii jest częścią szeregu bardzo oczekiwanych debiutów zaplanowanych dla drużyny Genshin Impact w trakcie nadchodzących aktualizacji. Oprócz wspomnianych wcześniej postaci Neuvillette i Wriothesley w wersji 4.1, Archon Hydro Fontaine’a, Furina, zadebiutuje wraz z wydaniem wersji 4.2 wraz z czterogwiazdkową postacią Charlotte. W poprzednich regionach w ostatnich przeciekach pojawiały się także dokuczanie nowym postaciom, w tym długo oczekiwanemu przybyciu Strażnika Chmur z Liyue. Wydaje się, że grywalna lista Genshin Impact znacząco wzrosła w okresie Fontaine, a prace nad wieloma nowymi i unikalnymi postaciami pojawiły się.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest obecnie w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com