Odkryj nowe postacie w Genshin Impact w wersji 4.3

Genshin Impact planuje ujawnić dwie nowe postacie podczas aktualizacji wersji 4.3: Navię i Chevreuse. Te nowe dodatki do listy grywalnych postaci są bardzo oczekiwane przez graczy. Fountain, najnowszy region wprowadzony do gry, wprowadził już kilka nowych postaci, a kolejne będą oczekiwane w przyszłych aktualizacjach.

Nowe objawienia

Ostatnie przecieki ujawniły, że Navia, postać typu Claymore Geo, pojawi się jako nowa pięciogwiazdkowa postać w wersji 4.3. Ta wiadomość jest szczególnie wyczekiwana, ponieważ po raz pierwszy od dwóch lat do gry zostanie dodana postać Geo, której będzie towarzyszył Chevreuse, postać typu Pyro Polearm.

Długo oczekiwany powrót Navii

Gracze od dawna prosili o powrót nowej postaci Geo w Genshin Impact i być może Navia właśnie o to chodzi. Rzeczywiście, ostatnią postacią Geo ​​dodaną do gry był Yun Jin w styczniu 2022 r., a ostatnią pięciogwiazdkową postacią Geo ​​był Arataki Itto w wersji 2.3. Warto zauważyć, że przez cały okres istnienia regionu Sumeru nie pojawiły się żadne nowe postacie Geo.

Stale zmieniająca się lista postaci

Lista grywalnych postaci w Genshin Impact stale się powiększa, a z każdą aktualizacją dodawani są nowi członkowie. Oprócz Navii i Chevreuse gracze będą mogli spotkać także Neuvillette i Wriothesleya, dwie postacie, które zostaną wprowadzone w wersji 4.1 jako postacie Hydro i Cryo Catalyst. Wersja 4.2 powinna również oznaczać pojawienie się Furiny, Archon Hydro Fontaine’a, a także postaci Charlotte. Ponadto zapowiadane są także nowe postacie z poprzednich regionów, jak na przykład długo oczekiwane przybycie Cloud Retainer do Liyue. Lista grywalnych postaci w Genshin Impact stale się powiększa, a gracze mogą spodziewać się ekscytujących dodatków w nadchodzących aktualizacjach.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. W przygotowaniu jest także wersja na Switcha.

Źródło: www.bing.com