Odkryj nowe postacie Navię i Chevreuse w Genshin Impact 4.3!

Ostatnie kilka miesięcy było niesamowite dla Genshin Impact i jego fanów. Odkryliśmy Fontaine i ujawniliśmy wiele tajemnic, a historia prawdopodobnie zakończy się ostatnim zadaniem Archona zatytułowanym „Masquerade of the Guilty” w Genshin Impact 4.2. Jednak wciąż pozostaje mnóstwo zawartości, która nadejdzie, nie licząc postaci, które widzieliśmy i z którymi wchodziliśmy w interakcję podczas zadania. Cóż, mamy na ich temat więcej informacji dzięki najnowszym informacjom, które ujawniają szczegóły dotyczące dwóch nadchodzących Fontańczyków, Navii i Chevreuse, w Genshin Impact 4.3.

Navia i Chevreuse w Genshin Impact 4.3

Tak, Navia i Chevreuse są teraz oficjalnie w Genshin Impact. Mieliśmy już pewne informacje o Navii, ale kampania reklamowa Chevreuse zaskoczyła nas i wiele osób, ponieważ widzieliśmy, jak wspomniała tylko o kilku postaciach.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Navia jest pięciogwiazdkową jednostką Geo ​​i użytkownikiem Claymore, co zostało wyjaśnione podczas przerywnika filmowego aktu II wyprawy Archonta z Fontaine. Z drugiej strony Chevreuse będzie prawdopodobnie czterogwiazdkowym użytkownikiem miecza lub włóczni. Posiada wizję Pyro, a jej styl gry prawdopodobnie ma coś wspólnego z bronią, którą trzyma w grafice. To czyni ją „pierwszą postacią Fontaine’a”, którą gracze otrzymują, która używa broni, a nie Clorinde.

Dostępność Navii i Chevreuse

Jeśli chodzi o ich dostępność, z przecieków wiemy, że Navia prawdopodobnie pojawi się w Genshin 4.3 wraz z powtórką Raidena Shoguna. A ponieważ Chevreuse to postać czterogwiazdkowa, wierzymy, że pojawi się ona także u boku Navii w patchu 4.3.

Więcej informacji wkrótce

Większość informacji na temat umiejętności i talentów Navii jest nadal poufna i znajduje się w fazie opracowywania. Jeśli chodzi o Chevreuse, jego ogłoszenie było dla nas zaskoczeniem. Jednak obie postacie zostały już ogłoszone i spodziewamy się, że wkrótce ujawnionych zostanie więcej przecieków na temat ich umiejętności, kultowych broni i fabuły. O szczegółach będziemy informować w oddzielnych artykułach, więc bądź na bieżąco.

W międzyczasie 8 listopada ukaże się Genshin Impact 4.2, z Furiną i Baizhu w pierwszej fazie oraz Cyno i Ayato w drugiej, z ich kultowymi broniami w każdej fazie. Mamy jeszcze półtora miesiąca, zanim Navia i, miejmy nadzieję, Chevreuse staną się grywalne. Co o nich myślisz? Zostaw swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: beebom.com