Odkryj nowe postacie i broń w kolejnym banerze Genshin Impact

Nowe sztandary Genshin Impact zostały oficjalnie ujawnione, upamiętniające przybycie Sigewinne, Siostry Melusine i triumfalny powrót Furiny, Archon Hydro. Banery będą dostępne od 25 czerwca 2024 r., a na oficjalnym koncie w mediach społecznościowych pojawiły się wszystkie czterogwiazdkowe postacie, które będą im towarzyszyć.

Nowe wyróżnione postacie

Sigewinne to najnowszy dodatek, pięciogwiazdkowa postać Hydro. Pielęgniarka pracująca w Twierdzy Meropide, stara się dbać o zdrowie mieszkańców i gotować pożywne posiłki. Posługuje się łukiem, a jej zestaw skupia się przede wszystkim na leczeniu i wsparciu. Furina ze swojej strony jest bardzo lubianą postacią z historii Fontaine’a i powraca w Genshin Impact. Jako Archon Hydro odgrywa główną rolę w rozdziałach i wydarzeniach Fontaine’a. Jest także pięciogwiazdkową postacią Hydro, używa mieczy, zapewnia wsparcie w zadawaniu obrażeń i leczeniu, a także może używać reakcji Ousia i Pneuma Arkhe w walce.

Wyróżnione postacie czterogwiazdkowe

Nowe banery Genshin Impact będą również przedstawiać Rosarię, Noelle i Gaming jako czterogwiazdkowe postacie. Rosaria to postać Cryo, która dzierży tyczkę. Noelle to postać Geo niosąca claymore. Gaming to postać Pyro, która podobnie jak Noelle używa claymore. Dodatkowo sztandar broni będzie zawierał charakterystyczne dla Sigewinne i Furiny pięciogwiazdkowe wyposażenie: sznury łuku Srebrnego Serca i miecz Splendoru Cichych Wód. Oferuje także wybór czterogwiazdkowych broni, w tym długi miecz Lithic Blade i katalizator Kodeksu Favoniusa.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na komputerach z systemem Windows, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Sigewinne i Furina wraz z bronią przybędą 25 czerwca 2024 r.

Źródło: www.bing.com