Odkryj nowe elementy w Genshin Impact w wersji 4.1

Niedawne przecieki Genshin Impact ujawniły, że wersja 4.1 gry wprowadzi zestaw broni z własnymi statystykami podstawowymi i rzadkością. Gracze Genshin Impact z niecierpliwością czekają na wersję 4.1, która najwyraźniej będzie zawierać wiele nowej zawartości, od grywalnych jednostek, przez artefakty, aż po ograniczone czasowo uroczystości. Wyciekło już, że Wriothesley, Neuvillette i Venti znajdą się wśród banerów postaci w wersji 4.1.

W ciągu ostatnich kilku tygodni na Reddicie pojawiły się liczne przecieki na temat Genshin Impact w wersji 4.1, a niektóre wskazują, że Fontaine zostanie rozszerzony o nowe, możliwe do eksploracji sekcje. Oprócz bossa światowego i zwykłych wrogów następna aktualizacja będzie zawierać pięć limitowanych wydarzeń jeszcze w tym roku. Podczas tych uroczystości zapewnione zostaną cenne nagrody i Primogems, które można wykorzystać do odblokowania nowych postaci sztandarów. Aby uczcić trzecią rocznicę Genshin Impact, gracze wezmą udział w codziennym wydarzeniu związanym z logowaniem i będą mogli zdobyć liczne nagrody.

Nowe bronie w wersji 4.1

Według nowego przecieku z Full Stop Chan, w banerach 4.1 znajdzie się zestaw broni, w tym Tome of the Eternal Flow Neuvillette’a, pięciogwiazdkowy katalizator. Pierwsza połowa banerów będzie zawierać Dockhand’s Wizard i Portable Power Saw, które mają tę samą czterogwiazdkową rzadkość. Zupełnie nowy łuk i broń drzewcowa, zwane Miernikiem Zasięgu i Wiertłem Poszukiwacza, zostaną dodane do gry w drugiej połowie aktualizacji. Jeśli przeciek jest prawdziwy, czterogwiazdkowa Ballad of the Boundless Blue Catalyst będzie bronią eventową w Genshin Impact w wersji 4.1.

Wyciek ujawnia również, kiedy dokładnie ta broń zostanie dodana do obecnego sztandaru. Tome of the Eternal Flow, Dockhand’s Wizard i Portable Power Saw będą dostępne od 27 października, natomiast Range Gauge i Prospector’s Drill będą dostępne od 18 października. Pięciogwiazdkowy katalizator Wriothesleya, Cashflow Supervision, jest również częścią sztandarów broni 4.1. Pamiętajcie, że ten wyciek Genshin Impact należy traktować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie potwierdzony przez twórców.

Różne rodzaje broni

W Genshin Impact istnieje pięć rodzajów broni, które można zdobyć poprzez życzenia lub skrzynie rozsiane po całym świecie Teyvat. Każda broń ma swoją rzadkość i umiejętność, która może przydać się w określonych sytuacjach. Katalizator, Miecz, Łuk, Broń drzewcowa i Claymore to rodzaje broni, których gracze mogą używać do ulepszania różnych aspektów swojej postaci. Przykładowo łuki ułatwiają walkę z przeciwnikami dystansowymi, natomiast broń drzewcowa zadaje określoną ilość obrażeń w ciągu kilku sekund.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na urządzenia mobilne, PC, PS4 i PS5. Wersja na Switcha jest w przygotowaniu.

Źródło: www.bing.com