Odkryj nową postać Chevreuse z Genshin Impact przed jego przybyciem do Gacha

Nowa fala eventowych gacha nadchodzi do Genshin Impact!

W popularnej grze RPG firmy HoYoverse, Genshin Impact, wkrótce pojawi się nowa seria gacha eventowych, a w obu będzie obecna nowa postać Chevreuse.

Chevreuse to 4-gwiazdkowa postać Pyro wprowadzona po raz pierwszy w listopadzie, która będzie częścią drugiego cyklu gacha ostatniej aktualizacji 4.3 wraz z nową postacią Navią. Jej gachy będą dostępne od 9 do 30 stycznia, więc masz kilka dni na spróbowanie szczęścia.

Dwa gacha z wydarzenia z udziałem Chevreuse

Mówiąc dokładniej, Chevreuse zostanie uwzględniony w życzeniu wydarzenia „Reign of Serenity” wraz z popularnym Raidenem Shogunem, Sarą i Bennetem. Drugie życzenie wydarzenia zatytułowane „Tapestry of the Golden Flames” zawiera ten sam wybór postaci, ale zastępuje Raidena Shoguna Yoimiya.

Chevreuse, kapitan specjalnego patrolu ochrony i nadzoru Fontaine’a, wyraźnie lubi powieści kryminalne i kulinarne.

Został nazwany w języku angielskim przez Ericę Lindbeck i po japońsku przez Shino Shimoji. Być może słyszeliście to już wcześniej w grach takich jak Tales of Arise, Xenoblade Chronicles 2, Valkyria Chronicles 4 i Tsukihime: A Piece of Blue Glass Moon.

Na poniższym zwiastunie możecie zobaczyć Chevreuse w akcji, a jeśli wolicie posłuchać jej głosu po japońsku, odpowiedni zwiastun znajdziecie na oficjalnym kanale.

W Genshin Impact można obecnie grać za darmo na PS5, PS4, PC, iOS i Androidzie. Jako że jest to gra darmowa, nie trzeba płacić wpisowego, chociaż dostępne są opcjonalne mikrotransakcje.

A skoro mowa o grach HoYoverse, zupełnie nowa Zenless Zone Zero pojawi się na PC i urządzeniach mobilnych na początku 2024 roku. Jeśli jesteś ciekawy, możesz przeczytać nasz pełny wywiad z Gamescom 2023 i dowiedzieć się wiele o tajnikach gry .

Źródło: www.bing.com