Odkryj nową aktualizację Genshin Impact z Emilie i nowymi funkcjami

Genshin Impact – Co nowego w wersji 4.8 „Summertide Scales and Tales”

Nowe funkcje Genshin Impact w wersji 4.8 „Summertide Scales and Tales”

Opracowana przez Cognosphere i wydana 28 września 2020 r. gra Genshin Impact w dalszym ciągu wprowadza wraz z aktualizacjami nowe postacie, regiony i minigry związane z wydarzeniami. Kolejna wersja, dostępna dla graczy od 17 lipca, wprowadzi nową pięciogwiazdkową postać.

Nowa pięciogwiazdkowa postać Emilie skupi się na wywoływaniu ognistych reakcji, które zadają obrażenia wrogom. Dodatkowo gracze będą mogli cieszyć się nową letnią wyspą Simulanka i zdobyć nowe skórki dla Nilou i Kirary.

Nowe funkcje Genshin Impact w wersji 4.8 „Summertide Scales and Tales”

Nowa mapa gry: Na tymczasowej wyspie Simulanka pojawią się unikalne stworzenia origami i mechaniczni wrogowie.

Nowe postacie: Nowa pięciogwiazdkowa postać Dendro z włócznią, Emilie, będzie zadawać większe obrażenia wrogom dotkniętym stanem spalania.

Nowe skórki postaci: Nowe skórki dla Kirary i Nilou. Podczas gdy skórkę Kirary można zdobyć za darmo podczas wydarzenia, skórka Nilou będzie dostępna po obniżonej cenie przez cały czas trwania aktualizacji.

Działania związane z wydarzeniem: Różne mini-gry i zajęcia w otwartym świecie z nagrodami.

Optymalizacje: Oryginalną żywicę można zużyć, aby otrzymać nagrody za codzienne zadania. Czas pojawiania się bossów światowych został skrócony. Postacie będą miały specjalny efekt podczas sprintu.

Banery z pozdrowieniami z wydarzenia: Navia i Nilou pojawią się w pierwszej połowie wydarzenia, natomiast Emilie i Yelan w drugiej połowie wydarzenia pojawią się na banerach z życzeniami.

Genshin Impact wersja 4.8 Zwiastun „Summertide Scales and Tales”.

Źródło: www.oyungunlugu.com