Odkryj Neuvillette w Genshin Impact dzięki wyjątkowym szybowcom!

Wyciek ujawnia wygląd kolejnej postaci Genshin Impact, Neuvillette, wyposażonej w różne szybowce. Neuvillette jest jedną z dwóch grywalnych postaci zapowiedzianych w wersji 4.1, obok Wriothesleya, pierwszego użytkownika katalizatora Cryo w grze. Szybowce w Genshin Impact mają jedynie wartość kosmetyczną i nie zapewniają żadnych dodatkowych statystyk. Nagrody za reputację mogą obejmować szybowce, przepisy kulinarne, karty telefoniczne, plany kowalskie i przydatne przedmioty.

Przegląd postaci Neuvillette wyposażonej w różne szybowce

Nowy wyciek Genshin Impact ujawnia, jak wygląda pięciogwiazdkowa postać Neuvillette, gdy jest wyposażona w różne szybowce. Ta pięciogwiazdkowa postać jest jedną z dwóch grywalnych jednostek ogłoszonych już w nadchodzącej wersji 4.1. Towarzyszyć mu będzie pierwszy w grze użytkownik katalizatora Cryo, Wriothesley.

Szybowanie to specjalna mechanika, która pozwala Podróżnikom unosić się w powietrzu. Aby aktywować tę funkcję, wszyscy gracze muszą po prostu nacisnąć przycisk skoku, będąc wysoko w powietrzu. Jak dotąd firma Genshin Impact wypuściła kilka różnych szybowców, które poza walorami kosmetycznymi nie zapewniają żadnych dodatkowych statystyk.

Neuvillette i różne typy szybowców

Nowy wyciek opublikowany przez użytkownika Twittera Teyvattabloid2 ujawnił, jak wygląda użytkownik Hydro Catalyst Neuvillette, gdy jest wyposażony w różne typy szybowców. Fani twierdzą, że spośród ośmiu zaprezentowanych szybowców niedawno wprowadzone Wings of Merciful najlepiej pasuje do projektu Neuvillette. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że ten szybowiec został wprowadzony w wersji 4.0 Genshin Impact i można go uzyskać po osiągnięciu 10 poziomu reputacji w niedawno dodanym regionie Fountain. Doświadczenie w zakresie reputacji można zdobyć wypełniając prośby, zlecenia, różne zadania lub po prostu eksplorując świat Teyvat. Oprócz szybowców nagrody za reputację mogą obejmować także przepisy kulinarne, karty telefoniczne, plany kowalskie i wiele innych przydatnych przedmiotów.

Siła Neuvillette’a

Neuvillette to jedna z najpotężniejszych postaci w regionie Fontaine, o czym świadczy także jedna ze scen przerywnikowych, w których z łatwością pokonuje Childe’a, jednego z jedenastu Zwiastunów Fatui. Krążą pogłoski, że jest silniejszy od samego Archonta Fontanny, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę, że Archonci są na ogół najpotężniejszymi postaciami w swoich regionach.

Jeśli chodzi o jego siłę na polu walki, poprzednie przecieki ujawniły, że Neuvillette dysponuje specjalnym rodzajem naładowanego ataku, którego można użyć wydłużając czas ładowania. Pozwala mu to wykonać potężny atak Wiązka Wodu, zadając ogromne obrażenia obszarowe, ale powoduje też utratę HP. Na szczęście ten spadek HP jest ograniczony do 50%, co nie powinno stanowić problemu, ponieważ większość postaci Hydro gromadzi duże ilości HP.

Czekam na wersję Genshin Impact 4.1

Chociaż HoYoverse nie potwierdził jeszcze roli Neuvillette w drużynie, gracze uważają, że prawdopodobnie będzie on główną postacią DPS w większości składów drużyn Genshin Impact. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego użytkownika Hydro, gracze będą musieli poczekać tydzień lub dwa, aż HoYoverse będzie gospodarzem wydarzenia na żywo Genshin Impact w wersji 4.1.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. Wersja na Switcha jest w fazie rozwoju.

Źródło: www.bing.com