Odkryj Natlan, kolejny region Genshin Impact z urzekającymi krajobrazami safari!

Genshin Impact, popularna gra akcji typu RPG z otwartym światem, w dalszym ciągu poszerza swój wciągający świat Teyvat o nowe regiony. Gracze z niecierpliwością czekają na premierę Natlan, kolejnej strefy wypełnionej krajobrazami safari i intrygującymi stworzeniami.

Rozległy świat Genshin Impact

Świat Genshin Impact oferuje graczom różnorodne regiony do eksploracji. Od ośnieżonych szczytów Dragonspine po tętniący życiem krajobraz miasta Liyue – każdy region jest bogaty w unikalne środowiska i wyzwania.

Obecny region: Fontaine

Obecnym regionem w Genshin Impact jest Fontaine, feudalny krajobraz wprowadzony w aktualizacji gry 4.0. Fontaine oferuje eksplorację podwodną, ​​nurkowanie i mechanikę Pneuma-Ousia, a także nowych bossów, artefakty z zestawów i broń.

Nadchodzący region: Natlan

Kolejnym regionem planowanym do premiery jest Natlan, znany z krajobrazów safari i różnorodnej dzikiej przyrody. Natlan został po raz pierwszy ujawniony podczas transmisji na żywo wersji 4.7, a jego premiera planowana jest wraz z aktualizacją 5.0 w sierpniu 2024 r.

Nakaz wyjścia z regionów

HoYoverse, twórca Genshin Impact, ujawnił kolejność wydawania wszystkich regionów w grze. Kolejność jest następująca:

Prolog: Mondstadt (Anemo)

Akt I: Liyue (Geo)

Akt II: Inazuma (elektro)

Akt III: Sumeru (Dendro)

Akt IV: Fontanna (woda)

Akt V: Natlan (Pyro)

Akt VI: Śnieżna (Cryo)

Często zadawane pytania:

Jaki region jest obecnie dostępny w Genshin Impact?

Obecnym regionem w Genshin Impact jest Fountain, wprowadzony w aktualizacji 4.0, zawierający eksplorację podwodną i nową zawartość.

Kiedy Natlan zostanie wydany w Genshin Impact?

Natlan, znane z krajobrazów safari, zostanie wydane wraz z aktualizacją 5.0 zaplanowaną na sierpień 2024 r., jak ujawniono w transmisji na żywo w wersji 4.7.

Zastrzeżenie: Ta treść została napisana przez stronę trzecią. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie popiera żadnej z jej treści i nie jest w żaden sposób za nią odpowiedzialny. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu sprawdzenia, czy podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do raportu i jego zawartości.

Źródło: www.bing.com