Odkryj kody nagród dla wersji 4.8 Genshin Impact!

Sprawdź najnowsze informacje na temat Genshin Impact w wersji 4.8

Kody transmisji na żywo Genshin Impact w wersji 4.8

Wydarzenie Hoyoverse właśnie zakończyło się transmisją na żywo Genshin Impact w wersji 4.8, ujawniającą wiele szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji. Co ważniejsze, podczas transmisji ujawniono kilka kodów oferujących Primogems i inne nagrody.

Nasza lista kodów transmisji na żywo Genshin Impact 4.8 przedstawia trzy kody, których można użyć do zdobycia nagród, i wyjaśnia, jak je wykorzystać.

Jest lato ! Oznacza to, że następną aktualizacją Genshin Impact będzie wielkie letnie wydarzenie z tymczasową mapą, nowymi skórkami dla Nilou i Kirary oraz – jeśli będzie to miało taki sam schemat jak poprzednie letnie wydarzenia – wskazówką dotyczącą następnego regionu, Natlan. W transmisji przedstawiono także Emilie, nadchodzącą postać Dendro, która zadebiutuje w wersji 4.8.

Kody transmisji na żywo Genshin Impact w wersji 4.8

Oto kody:

Zaleca się ich szybkie wykorzystanie, ponieważ wygasają 6 lipca o godzinie 12:00 czasu polskiego. Oferują nie tylko Primogems, ale także Morę i Adventurer EXP, aby podnieść poziom swoich postaci.

Jak zrealizować kody upominkowe Genshin Impact

Aby zrealizować kody, zaloguj się i wprowadź je na stronie realizacji kodów. Możesz także wprowadzić je w grze poprzez menu ustawień, ale kopiowanie i wklejanie ich do przeglądarki jest znacznie łatwiejsze. Możesz także kliknąć powyższe linki, jeśli jesteś zalogowany na urządzeniu, na którym przeglądasz tę wiadomość.

Po zrealizowaniu kodów wkrótce otrzymasz nagrody za pośrednictwem wiadomości w grze.

Źródło: www.polygon.com