Odkryj kluczową moc w Genshin Impact

Potężne Boskie Artefakty w Genshin Impact

W grze wideo Genshin Impact są Boskie Gnosy, potężne artefakty, które czynią Archontów boskimi i zostały nadane po Wojnie Archontów.

Trzyma ich siedmiu Archontów, z których każdy reprezentuje element przypisany im przez Teyvata. Te maleńkie artefakty reprezentowały najpotężniejsze obiekty na Teyvat. Oferowane siedmiu Archontom po Wojnie Archontów, są jednak dla Niebiańskich sposobem kontrolowania Teyvatu.

Początki Gnosów w Genshin Impact

Podczas wyprawy Archonta Fontaine’a zostało ujawnione, że Gnosy to coś więcej, niż się wydaje. Zostaną wykonane ze zwłok trzeciego Zejścia i zmanipulowane przez pierwsze dwa Zejścia, którymi rzekomo są Pierwotni i „Drugi, który przyszedł”.

Celem Carycy jest zebranie wszystkich siedmiu Gnosów z nieznanego powodu i wysłanie swoich emisariuszy po całym Teyvat, aby wszelkimi niezbędnymi środkami odzyskać Gnosy od innych Archontów. Caryca ma tajemniczy plan zjednoczenia wszystkich siedmiu Gnosów z nieznanego powodu.

Caryca i jej zbiór Gnosów

Caryca zbiera Gnosy od innych Archontów siłą lub dyplomacją. Wysyła swoich Zwiastunów przez Teyvat, aby wszelkimi niezbędnymi środkami zebrali Gnosy od innych Archontów. Chociaż Zwiastuni Carycy stanowią grupę dyplomatyczną, nie wszyscy z nich postępowali dyplomatycznie. Co najważniejsze, La Signora siłą usunął Gnozę Anemo z Venti na początku gry, podczas gdy Scaramouche również próbował na siłę usunąć Gnozę Dendro z Kusanali.

Gnozę Geo zebrała zaskakująco spokojnie La Signora z Zhongli, podczas gdy Gnoza Electro kilkakrotnie przechodziła przez różne ręce. Dlatego też Gnoza Pyro jest jedyną, która pozostaje niekwestionowana. Niektórzy członkowie społeczności spekulują, że caryca może zamierzać wskrzesić upadłego Zstępcę w związku z narodzinami Gnosów ze zwłok trzeciego Zstępcy.

Nasuwa się pytanie, dlaczego miałaby chcieć to zrobić, zwłaszcza jeśli groźba Nahidy w formie zakładu zawiera ziarno prawdy – Jeśli złamanie Gnozy odwołuje się do Niebiańskich Zasad.

Źródło: www.bing.com