Odkryj klucz do sukcesu w Genshin Impact

Boskie gnozy uderzenia Genshin

Genshin Impact to rozległy i fantastyczny świat pełen historii i legend. Do największych reliktów tego świata należą Boskie Gnosy, potężne artefakty, które dają Archontom boską moc.

Pochodzenie Gnosów

Archonckie Gnosy to małe szachownice, które reprezentują żywioł, jeden z siedmiu, które Archont musi posiadać. Zostały nagrodzone po Wojnie Archontów. Gnosy są w rzeczywistości stworzone z ciała Trzeciego Zejścia, dzięki pracy pozostałych dwóch Zstępców. Możliwe więc, że sugeruje to, że Podróżnik może mieć podobne właściwości pod tym względem.

Zebrane Gnosy

Caryca z nieznanego powodu planuje zgromadzić razem siedmiu Gnosów. Wysyła swoich emisariuszy przez Teyvat, aby wszelkimi niezbędnymi środkami zebrali Gnosy innych Archontów. Prawdopodobnie ich celem jest dyplomacja, ale zaobserwowano pewne brutalne działania, w szczególności La Signora, która siłą usunęła Anemo Gnosis z Venti. Scaramouche próbował także siłą usunąć Gnozę Dendro z Kusanali. Niektórzy członkowie społeczności spekulują, że caryca może próbować wskrzesić Trzecich Zesłańców za pomocą Gnosów. Rodzi to pytanie o jego motywacje i prowadzi do potencjalnie katastrofalnych konsekwencji.

Źródło: www.bing.com